Реконструкція районного будинку культури в м.Хуст Закарпатської області.Коригування

16.07.2018р. з переможцем відкритих торгів на закупівлю робіт: «Реконструкція районного будинку культури в м.Хуст. Закарпатської області» (ДК 021:2015 45454000-4 Реконструкція)» Товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «МВ ГРУП» було укладено договір на 24 804 999,00 гривень з ПДВ. В ході виконання робіт по даному обєкту виникла необхідніть внести змін до проектно кошторисної документації та включити роботи, які не зазначені у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту. Відповідно п.6 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується при необхідності проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за сукупності таких умов: договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором; загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору. Враховуючи, експертний звіт ДП «Укрдержбудекспертиза» в Закарпатській області щодо розгляду кошторисної частини проектної документації «Реконструкція районного будинку культури в м.Хуст. Закарпатської області. Коригування. № 07-1239-18 від 07.12.2018 та рішення виконкому «Про затвердження проектно – кошторисної документації «Реконструкція районного будинку культури в м.Хуст Закарпатської області. Коригування». Очікувана вартість предмета закупівлі(додаткових робіт) буде складати 2 431 405,00 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість

2 431 405,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26031624
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 90400, Закарпатська область, Хуст, 900-річчя Хуста, 27
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Власюк Володимир Володимирович
Володіння мовою:
Телефон:
380314244272
E-mail:
Факс:
0314244067

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Реконструкція районного будинку культури в м.Хуст Закарпатської області.Коригування

Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція

Кількість:

2 431 405 роботи

Період доставки:

26 груд. 2018 – 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 90400, Закарпатська область, Хуст, Хуст Карпатської Січі, 22

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 груд. 2018 13:47
Електронний підпис 13 груд. 2018 13:50
Електронний підпис 13 груд. 2018 13:50

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 431 405,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Гондурак Віталій Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380673426633 ЄДРПОУ:
40042237

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 груд. 2018 13:57
13 груд. 2018 13:56

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 груд. 2018 15:40
Підписаний договір 26 груд. 2018 15:32

Пропозиція

2 431 405,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради

Вас може зацікавити

Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 102 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 102 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Ім'я:
Олександр Нікітюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380972220362 ЄДРПОУ:
36965797
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 160 456,67 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Ім'я:
Олександр Нікітюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380972220362 ЄДРПОУ:
36965797
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 631 112,54 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція електричних мереж 10/0,4кВ ПрАТ «Волиньобленерго» для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Ковельський р-н, Ковельська ТГ, м.Ковель, вул. Заводська, 23 (згідно умов договору нестандартного приєднання ТУ 526-4052/17 від 01.08.17р.) Замовник: ТОВ «Укрінкомтехбуд»
Реконструкція електричних мереж 10/0,4кВ ПрАТ «Волиньобленерго» для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Ковельський р-н, Ковельська ТГ, м.Ковель, вул. Заводська, 23 (згідно умов договору нестанда...
Ім'я:
Ірина Мондровська
E-mail: [email protected] Телефон: +380332780506 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00131512
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 188 983,93 грн без ПДВ

Дивитись