Послуги з організації гарячого харчування у закладах освіти. ДК 021:2015 код 55520000-1 " Кейтерингові послуги"

Послуги з організації гарячого харчування у закладах освіти. ДК 021:2015 код 55520000-1 " Кейтерингові послуги" Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг. згідно технічного завдання. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг. заклади освіти Оболонського району м. Києва Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. січень-лютий 2019 року

Очікувана вартість

4 223 725,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 6 груд. 2018 18:12

до 29 груд. 2018 18:00

Аукціон

з 2 січ. 2019 15:58

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
6 груд. 2018 18:12 – 29 груд. 2018 18:00
Початок аукціону:
2 січ. 2019 15:58
Період уточнень:
6 груд. 2018 18:12 – 19 груд. 2018 18:00
Відповіді на питання до:
29 груд. 2018 18:00
Оскарження умов тендера:
6 груд. 2018 18:12 – 25 груд. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
21 груд. 2018 17:25

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Тендерним комітетом 5 листопада 2018 року була оголошена процедура відкритих торгів з публікацією англійською мовою на закупівлю послуг з організації гарячого харчування у закладах освіти. ДК 021:2015 код 55520000-1 " Кейтерингові послуги" (UA-2018-11-05-000290-a). Оскільки умови вищезазначеної процедури були оскаржені в Постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель тендерний комітет для короткотривалого забезпечення послугами з організації харчування було оголошено процедуру відкритих торгів на закупівлю послуг з організації гарячого харчування у закладах освіти. ДК 021:2015 код 55520000-1 " Кейтерингові послуги". 18 грудня прийнято рішення щодо оскарження умов закупівлі за процедурою відкритих торгів з публікацією англійською мовою на закупівлю послуг з організації гарячого харчування у закладах освіти. ДК 021:2015 код 55520000-1 " Кейтерингові послуги" (UA-2018-11-05-000290-a) відповідно існує потреба відмінити торги на закупівлю послуг з організації гарячого харчування у закладах освіти. ДК 021:2015 код 55520000-1 " Кейтерингові послуги" за процедурою відкриті торги (UA-2018-12-06-005002-c). Відповідно частині 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі». Замовник відміняє торги в разі: відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 груд. 2018 12:42

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37445442
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04211, Київська область, Київ, вул. Йорданська, 11-а
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кожина Альона Вікторівна (Kozhyna Alona)
Володіння мовою:
Телефон:
380444197359
E-mail:
Факс:
0444197359

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з організації гарячого харчування у закладах освіти. ДК 021:2015 код 55520000-1 " Кейтерингові послуги"

Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 28 лют. 2019

Місце доставки:

Україна, 04211, місто Київ, Київ, навчальні заклади Оболонського району

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 6 груд. 2018 18:13
Документи закупівлі 6 груд. 2018 18:13
Електронний підпис 6 груд. 2018 18:14
Електронний підпис 6 груд. 2018 18:14
Електронний підпис 6 груд. 2018 18:14
Не вказано 10 груд. 2018 12:51
Не вказано 21 груд. 2018 17:22
Документи закупівлі 21 груд. 2018 17:23

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 223 725,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
42 237,25 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Вас може зацікавити

послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Ім'я:
Дмитро Сергійович Самець
E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506248
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 534 843,40 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1–11 класів закладів освіти Коблівської сільської ради, за кодом ДК 021:2015:55520000-1 – Кейтерингові послуги
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1–11 класів закладів освіти Коблівської сільської ради, за кодом ДК 021:2015:55520000-1 – Кейтерингові послуги
Ім'я:
Фокіна Дарія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380938589507 ЄДРПОУ:
41495536

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 220 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів(Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів(Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
Ім'я:
Гайдучок Марія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380973660270 ЄДРПОУ:
43983888

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 737 175,00 грн без ПДВ

Дивитись