Закупівля робіт за державні кошти по робочому проекту: «Капітальний ремонт (утеплення фасадів) будівлі по вул. Радянська, 10, м. Чорнобиль»

Очікувана вартість

2 087 575,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 31 жовт. 2018 15:44

до 16 лист. 2018 15:49

Аукціон

з 19 лист. 2018 12:01

до 19 лист. 2018 12:34

Кваліфікація

з 19 лист. 2018 12:34

до 22 лист. 2018 13:13

Пропозиції розглянуто

з 22 лист. 2018 13:13

Подання пропозицій:
31 жовт. 2018 15:44 – 16 лист. 2018 15:49
Початок аукціону:
19 лист. 2018 12:01 – 19 лист. 2018 12:34
Період уточнень:
31 жовт. 2018 15:44 – 6 лист. 2018 15:49
Відповіді на питання до:
16 лист. 2018 15:49
Оскарження умов тендера:
31 жовт. 2018 15:44 – 12 лист. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
31 жовт. 2018 16:02

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги не відбулись

Пояснення

Відкриті торги визнано такими, що не відбулися, у зв’язку з скороченням видатків на закупівлю робіт.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 груд. 2018 15:27

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37197046
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 07270, Київська область, Чорнобиль, вул. Радянська, 10
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сириця Ігор Юрійович (Yudenko Michaylo Michailovych)
Володіння мовою:
Телефон:
+380459351308
E-mail:
Факс:
+380459352221

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Закупівля робіт за державні кошти по робочому проекту: «Капітальний ремонт (утеплення фасадів) будівлі по вул. Радянська, 10, м. Чорнобиль»

Код ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 31 бер. 2019

Місце доставки:

Україна, 07270, Київська область, м. Чорнобиль, вул. Радянська, 10

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 31 жовт. 2018 15:45
Документи закупівлі 31 жовт. 2018 15:45
Документи закупівлі 31 жовт. 2018 15:45
Документи закупівлі 31 жовт. 2018 15:45
Електронний підпис 31 жовт. 2018 16:02
Документи закупівлі 31 жовт. 2018 15:45
Проєкт договору 31 жовт. 2018 15:45
Технічні специфікації 31 жовт. 2018 15:45
Не вказано 19 лист. 2018 12:34
Не вказано 19 лист. 2018 12:34

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 087 575,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
60 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Казмазовський Руслан Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380443311318 Факс:
+380445411481
ЄДРПОУ:
25274325

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 лист. 2018 21:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2018 21:24
Підтвердження відповідності 15 лист. 2018 21:24
Технічні специфікації 15 лист. 2018 21:24
Технічні специфікації 15 лист. 2018 21:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2018 21:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2018 21:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2018 21:24
Підтвердження відповідності 15 лист. 2018 21:24
Підтвердження відповідності 15 лист. 2018 21:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2018 21:24
Підтвердження відповідності 15 лист. 2018 21:24
Технічні специфікації 16 лист. 2018 10:07
Технічні специфікації 15 лист. 2018 21:24
Цінова пропозиція 15 лист. 2018 21:24
Електронний підпис 15 лист. 2018 21:25
Електронний підпис 15 лист. 2018 21:25
Підтвердження відповідності 15 лист. 2018 21:24
Підтвердження відповідності 15 лист. 2018 21:24
Підтвердження відповідності 15 лист. 2018 21:24
Підтвердження відповідності 15 лист. 2018 21:24

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 19 лист. 2018 12:35
Електронний підпис 22 лист. 2018 12:50
Ліцензія 22 лист. 2018 12:43

Пропозиція

2 014 857,90 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
не залучаються
Ім'я:
Бах Малік
E-mail: [email protected] Телефон: +380986337830 ЄДРПОУ:
30251718

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 16 лист. 2018 11:19
Технічні специфікації 16 лист. 2018 11:19

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 22 лист. 2018 12:53
Витяг з реєстру 22 лист. 2018 12:50
Електронний підпис 22 лист. 2018 13:03

Пропозиція

2 062 492,09 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Володимир Назарович Павленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380934333948,+380631184758 ЄДРПОУ:
22960999

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 лист. 2018 15:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лист. 2018 15:23
Не вказано 16 лист. 2018 15:23
Не вказано 16 лист. 2018 15:23
Кошторис 26 лист. 2018 09:54
Цінова пропозиція 16 лист. 2018 15:23
Цінова пропозиція 26 лист. 2018 09:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лист. 2018 15:23
Не вказано 16 лист. 2018 15:23
Не вказано 16 лист. 2018 15:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лист. 2018 15:23
Не вказано 26 лист. 2018 09:54
Не вказано 16 лист. 2018 15:23
Не вказано 16 лист. 2018 15:23
Не вказано 26 лист. 2018 09:54
Електронний підпис 16 лист. 2018 15:27
Електронний підпис 16 лист. 2018 15:27
Не вказано 26 лист. 2018 09:54
Не вказано 26 лист. 2018 09:54
Не вказано 16 лист. 2018 15:23
Підтвердження відповідності 16 лист. 2018 15:23
Підтвердження відповідності 26 лист. 2018 09:54

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 лист. 2018 13:13
Ліцензія 22 лист. 2018 13:05

Пропозиція

2 087 142,17 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Шиндюк Константин Андрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380730491427 Факс:
+380730491427
ЄДРПОУ:
35978145

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 16 лист. 2018 13:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лист. 2018 13:20
Підтвердження відповідності 16 лист. 2018 13:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лист. 2018 13:20
Підтвердження відповідності 16 лист. 2018 13:20
Технічні специфікації 16 лист. 2018 13:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лист. 2018 13:20
Технічні специфікації 16 лист. 2018 13:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лист. 2018 13:20
Підтвердження відповідності 16 лист. 2018 13:20

Пропозиція

2 087 574,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
-

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державне спеціалізоване підприємство з Управління капітальним будівництвом зони відчуження (ДСП "УКБЗВ")

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі за адресою: Дніпропетровська область, місто Павлоград, проспект Шахтобудівників, буд. 5
Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі за адресою: Дніпропетровська область, місто Павлоград, проспект Шахтобудівників, буд. 5
Ім'я:
Радкевич Тетяна Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380676332090 Факс:
+380563754535
ЄДРПОУ:
21910427

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 893 413,50 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт асфальтового покриття (благоустрій) прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів, вул. Академіка Корольова, 4, 6 у Святошинському районі м. Києва
Капітальний ремонт асфальтового покриття (благоустрій) прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів, вул. Академіка Корольова, 4, 6 у Святошинському районі м. Києва
Ім'я:
Катерина Михайловська
E-mail: [email protected] Телефон: +380444242514 ЄДРПОУ:
39408088

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 427 333,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт приміщень сімейної амбулаторії № 2 Комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3, розташованої за адресою вул. Захисників Миколаєва, 23а/10, що здійснюється в 2026 роцi, за кодом ДК 021:2015-45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи
Поточний ремонт приміщень сімейної амбулаторії № 2 Комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3, розташованої за адресою вул. Захисників Миколаєва, 23а/10, що здійснюється в 2026 роцi, за к...
Ім'я:
Наталія Звєрко
E-mail: [email protected] Телефон: +380936300504 ЄДРПОУ:
30083840
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 202 796,57 грн без ПДВ

Дивитись