Товар - код CPV42990000-2 по ДК 021:2015 – Машини спеціального призначення різні (Агрегат високого тиску, машина підлогомийна)
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: Інженер УВТК - Носко Михайло Іванович, тел.: 05136 – 4-40-76 [email protected]
з 9 жовт. 2018 09:47
до 24 жовт. 2018 09:52
з 25 жовт. 2018 13:32
до 25 жовт. 2018 13:53
з 25 жовт. 2018 13:53
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відмінити відкриті торги на закупівлю товару - код CPV42990000-2 по ДК 021:2015 – Машини спеціального призначення різні (Агрегат високого тиску, машина підлогомийна) згідно ч.1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII так як неможливо усунути порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 груд. 2018 11:26 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Прибиральні машини - 5 шт. ( пункт РПЗ - 9.888)
Код ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різні
|
Кількість: 5 шт |
Період доставки:
до 30 лист. 2018
|
Місце доставки: Україна, 55002, Миколаївська область, Южноукраїнськ, ЮУВ ВП «Складське господарство» |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 9 жовт. 2018 10:41 | |
| Проєкт договору | 9 жовт. 2018 09:48 | |
| Не вказано | 25 жовт. 2018 13:53 | |
| Не вказано | 25 жовт. 2018 13:53 | |
|
|
||
| Технічні специфікації | 9 жовт. 2018 09:48 | |
| Проєкт договору | 9 жовт. 2018 09:48 | |
| Документи закупівлі | 9 жовт. 2018 09:48 | |
| Документи закупівлі | 9 жовт. 2018 09:48 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 11:10 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 18 груд. 2018 08:12 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2018 09:49 | |
| Не вказано | 12 лист. 2018 16:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2018 09:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2018 09:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2018 09:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2018 09:49 | |
| Не вказано | 6 лист. 2018 12:06 | |
| Не вказано | 6 лист. 2018 12:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2018 09:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2018 09:49 | |
| Не вказано | 6 лист. 2018 12:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2018 09:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2018 09:49 | |
| Не вказано | 6 лист. 2018 12:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2018 09:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2018 09:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2018 09:49 | |
| Не вказано | 12 лист. 2018 16:41 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2018 09:49 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВП ЮУАЕС ДП НАЕК "Енергоатом"Вас може зацікавити
99 080,00 грн без ПДВ
Дивитись120 000,00 грн без ПДВ
Дивитись135 500,00 грн без ПДВ
Дивитись