Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42990000-2»
-
ID: UA-2026-09-04-012828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВулканізатор
Оголошено4 вер. 16:53
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАераційна система
Оголошено4 вер. 16:31
Прийом пропозицій4 вер. 16:31 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-007133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПилосос промисловий 250/2026
Оголошено4 вер. 13:11
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-008901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛамінатор HP Pro Laminator 600 A4, або еквівалент
Оголошено3 вер. 14:29
Прийом пропозицій9 вер. 06:00 – 14 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-011358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМийка високого тиску
Оголошено2 вер. 16:04
Прийом пропозицій6 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 42990000-2 - Машини спеціального призначення різні (Пилосос промисловий 2000 Вт або еквівалент)
Оголошено2 вер. 15:23
Прийом пропозицій2 вер. 15:23 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-006262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМашини спеціального призначення різні
Ім'я:Золотоноша Костянтин МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380504807092 ЄДРПОУ:26640040Оголошено2 вер. 13:08
Прийом пропозицій8 вер. 15:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМийна машина Wespy модель DS -1600 з кошиком (корзиною) 1600 мм
Оголошено1 вер. 18:16
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвошнекова екструзійна лінія ко-ротаційного типу (лабораторно-пілотна) для виготовлення полімерних та композиційних матеріалів
Оголошено31 серп. 17:11
Прийом пропозицій31 серп. 17:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42990000-2 Машини спеціального призначення різні
Оголошено31 серп. 15:51
Прийом пропозицій31 серп. 15:51 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями3D принтер Formlabs Form 3L Complete Wholesale Package 230V або еквівалент
Ім'я:Михальчишина Ірина АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380680146560 ЄДРПОУ:02070693Оголошено31 серп. 15:34
Прийом пропозицій31 серп. 15:34 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-008121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодульна лабораторна реакторна система, ємність реактора одностінна, ємність реактора двостінна
Оголошено31 серп. 15:15
Прийом пропозицій31 серп. 15:15 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (закупівля обладнання з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт, що фінансуються Міністерством освіти і науки України). 2 лота
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено30 серп. 13:51
Прийом пропозицій30 серп. 13:51 – 8 вер. 13:47 -
ID: UA-2026-08-29-000005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляУстановка для заміни масла в АКПП GD-322 або еквівалент
Оголошено29 серп. 00:08
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42990000-2 Машини спеціального призначення різні
Оголошено28 серп. 18:17
Прийом пропозицій28 серп. 18:17 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоліграфічне обладнання
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено28 серп. 18:16
Прийом пропозицій28 серп. 18:16 – 5 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-28-011179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій прецизійного механічного шліфування і полірування
Оголошено28 серп. 17:45
Прийом пропозицій28 серп. 17:45 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля станка хіміко-механічного полірування з метою належного забезпечення виконання наукових робіт, що проводиться Київським національним університетом імені Тараса Шевченка
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено28 серп. 17:32
Прийом пропозицій28 серп. 17:32 – 6 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-28-011016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАпарат високого тиску води для миття транспортних засобів
Оголошено28 серп. 17:20
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтанок різки підкладок для навчального процесу університету імені Тараса Шевченка.
Оголошено28 серп. 16:31
Прийом пропозицій28 серп. 16:31 – 7 вер. 16:28