Комп'ютерний томограф

Computer tomograph

Очікувана вартість

14 000 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 5 вер. 2018 16:16

до 8 жовт. 2018 18:00

Прекваліфікація
не було
Аукціон

з 13 лист. 2018 11:23

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
5 вер. 2018 16:16 – 8 жовт. 2018 18:00
Початок аукціону:
13 лист. 2018 11:23
Період уточнень:
5 вер. 2018 16:16 – 28 вер. 2018 18:00
Відповіді на питання до:
8 жовт. 2018 18:00
Оскарження умов тендера:
5 вер. 2018 16:16 – 4 жовт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
5 вер. 2018 16:16

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги не відбулись

Пояснення

тендерним комітетом була розпочата процедура відкритих торгів на закупівлю: ДК 021:2015 - 33110000-4 (комп’ютерний томограф) на очікувану вартість та надійшов лист з Вознесенської міської ради №1909/01/01-02/21 від 11.09.2018 року про відміну тендерної процедури закупівлі комп’ютерного томографу, який планувалося придбати за кошти державного бюджету, до схвалення Виконавчим комітетом Вознесенської міської ради проекту рішення Вознесенської міської ради «Про внесення змін до бюджету міста Вознесенська

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 вер. 2018 16:25
Електронний підпис 11 вер. 2018 16:26

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01998443
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. 228-ї стрілецької дивізії, 26
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олег Стадніченко (Oleg Stadnichenko)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380955691330,+380513437956
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комп'ютерний томограф

Computer tomograph

Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

до 21 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 56500, Миколаївська область, м.Вознесенськ, 228-ї стрілецької дивізії, 26

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 вер. 2018 16:16
Не вказано 5 вер. 2018 16:16
Електронний підпис 5 вер. 2018 16:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
14 000 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
70 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня" Вознесенської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Віктор ТОМЧУК
E-mail: [email protected] Телефон: +380665374250, +380442596426 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05415792
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

23 200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Віктор ТОМЧУК
E-mail: [email protected] Телефон: +380665374250, +380442596426 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05415792
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

16 139 869,16 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Віктор ТОМЧУК
E-mail: [email protected] Телефон: +380665374250, +380442596426 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05415792
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

10 697 532,71 грн без ПДВ

Дивитись