Медичні матеріали

Лот № 1 - 33140000-3 Медичні матеріали (сума –157 776,00 грн); лот № 2 - 33141822-8 Акрилові зубні протези (сума – 7 056,00 грн); лот № 3 - 33141115-9 Медична вата (сума –3 752,00 грн); лот № 4 - 33141114-2 Медична марля (сума – 1 846,00 грн); лот № 5 - 33141310-6 Шприци (сума – 3 080,00 грн); лот № 6 – 33141121-4 Хірургічний шовний матеріал ( сума – 4 640,00 грн.).

Очікувана вартість

178 150,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 14 серп. 2018 09:12

до 4 вер. 2018 12:00

Аукціон

з 5 вер. 2018 13:28

до 5 вер. 2018 16:04

Кваліфікація

з 5 вер. 2018 16:04

до 10 вер. 2018 11:02

Пропозиції розглянуто

з 10 вер. 2018 11:02

до 21 вер. 2018 14:32

Подання пропозицій:
14 серп. 2018 09:12 – 4 вер. 2018 12:00
Період уточнень:
14 серп. 2018 09:12 – 25 серп. 2018 12:00
Відповіді на питання до:
4 вер. 2018 12:00
Оскарження умов тендера:
14 серп. 2018 09:12 – 31 серп. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
14 серп. 2018 09:15

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01983950
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49017, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, проспект Петровского, 47
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлия Щедрина
Володіння мовою:
Телефон:
+380688550431
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Медичні матеріали

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

157 776,00 грн без ПДВ

Статус:

завершена
2

Акрилові зубні протези

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

7 056,00 грн без ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
3

Медична вата

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

3 752,00 грн без ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
4

Медична марля

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 846,00 грн без ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
5

Шприци

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

3 080,00 грн без ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
6

Хірургічний шовний матеріал

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

4 640,00 грн без ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 вер. 2018 16:04
Не вказано 5 вер. 2018 13:49
Електронний підпис 14 серп. 2018 09:15
Документи закупівлі 14 серп. 2018 09:12
Документи закупівлі 14 серп. 2018 09:12
Документи закупівлі 14 серп. 2018 09:12
Документи закупівлі 14 серп. 2018 09:12
Документи закупівлі 14 серп. 2018 09:12
Проєкт договору 14 серп. 2018 09:12
Документи закупівлі 14 серп. 2018 09:12

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
178 150,00 грн без ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ "КЗ ДНІПРОПЕТРОВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №2 ДОР"

Вас може зацікавити

Рулон марлевий 0,9 x 1000,00 м (НК 031:2024: M020107 - Ватно-марлеві вироби в рулонах, НК 024:2023: 48126 - Рулон марлевий нестерильний)
Рулон марлевий 0,9 x 1000,00 м (НК 031:2024: M020107 - Ватно-марлеві вироби в рулонах, НК 024:2023: 48126 - Рулон марлевий нестерильний)
Ім'я:
Кирило Червонченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:
01280527
42
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

174 264,00 грн без ПДВ

Дивитись
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Ім'я:
Маланчук Наталія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380956992704,380956992704 ЄДРПОУ:
02003600

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

284 280,00 грн без ПДВ

Дивитись
Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, закритого типу, захисний механізм голки, з подовжувачаем, з рентгенкотрастною смужкою, колорове кодування; Катетери внутрішньовенні: закритого типу, з рентгенконтрастними смужками, додатковим ін’єкційним портом, захисним механізмом голки, подовжувачем і крильцями, розмір 20G, довжина 32 мм, матеріал катетера поліуретан (PUR), з кольоровим кодуванням; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички хірургічні стерильні 7,0; Рукавички хірургічні стерильні 7,5; Рукавички хірургічні стерильні 8.0; Рукавички хірургічні стерильні 8.5 за ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали
Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 2...
Ім'я:
Містота Алла Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380964587925,0435521234 ЄДРПОУ:
01982689
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

230 180,00 грн без ПДВ

Дивитись