Послуги з ремонту лінійного обладнання локомотивів (Послуги з ремонту трансформаторів ОДЦЕ-5000/25Б, ОДЦЕ-5000/25БМ).
детальніше див. тендерну документацію
Services in repairing linear equipment of locomotives (Services for the repair of transformers ODCE-5000 / 25B, ODCE-5000 / 25BM).
See more details in the tender documents
з 15 лип. 2018 15:04
до 15 серп. 2018 10:00
з 15 серп. 2018 10:03
до 23 жовт. 2018 00:00
з 23 жовт. 2018 14:08
до 23 жовт. 2018 15:24
з 23 жовт. 2018 15:24
до 15 лист. 2018 17:10
з 15 лист. 2018 17:10
до 28 лист. 2018 19:02
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лот 1.Послуги з ремонту трансформатору ОДЦЕ-5000/25Б. детальніше див. Додаток №1 тендерної документації Lot 1.Services for repair of transformer ODCE-5000 / 25B. See more. Appendix №1 tender documents Перейти до лоту |
Очікувана вартість 3 960 000,00 грн без ПДВ |
Статус: завершена |
| 2 |
Лот 2. Послуги з ремонту трансформатору ОДЦЕ-5000/25БМ. детальніше див. Додаток №1 тендерної документації Lot 2. Services for repair of transformer ODCE-5000 / 25BM. See more. Appendix №1 tender documents Перейти до лоту |
Очікувана вартість 4 252 500,00 грн без ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 лип. 2018 15:01 | |
| Електронний підпис | 15 лип. 2018 15:01 | |
| Не вказано | 15 лип. 2018 15:01 | |
| Не вказано | 23 жовт. 2018 14:41 | |
| Не вказано | 23 жовт. 2018 15:24 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"Вас може зацікавити
11 700 000,00 грн без ПДВ
Дивитись7 875 000,00 грн без ПДВ
Дивитись