Реконструкція приміщення по вул. Гоголя,171/1 для облаштування ЦНАП в м. Миргород Полтавської області

Очікувана вартість

2 153 146,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

25.06.2018 оголошено закупівлю за процедурою «переговорна процедура» за предметом: «Реконструкція приміщення по вул. Гоголя,171/1 для облаштування ЦНАП в м. Миргород Полтавської області», яка опублікована на веб-сайті Уповноваженого органу за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-25-000323-с, ідентифікатор: №UA-2018-06-25-000323-с (далі – Закупівля). Під час публікації інформації в електронній системі закупівель стався технічний збій, в результаті чого Замовник припустився технічної помилки та не зміг коректно завершити процедуру, накласти електронний цифровий підпис та дотриматись певного перебігу публікації закупівлі. Відповідно, Закупівля не була завершена коректно та договір в електронну систему завантажений не був. З метою недопущення порушення законодавства у сфері здійснення публічних закупівель замовник того ж дня з дотриманням всіх передбачених законодавством вимог оголосив закупівлю «Реконструкція приміщення по вул. Гоголя,171/1 для облаштування ЦНАП в м. Миргород Полтавської області», яка опублікована на веб-сайті Уповноваженого органу за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-25-000821-a, ідентифікатор: №UA-2018-06-25-000821-a. Після завершення періоду для оскарження замовник оприлюднив в ЕСЗ скан-копію підписаного сторонами договору з додатками та завершив процедуру закупівлі, про що свідчить оприлюднений на веб-сайті Уповноваженого органу звіт про результати проведення процедури. Враховуючи все, зазначене вище, Замовником з метою усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, прийнято рішення про відміну тендеру на підставі п.2 ч.1 ст. 32 Закону .

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 трав. 2022 13:47

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38468277
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 37600, Полтавська область, місто Миргород, вулиця Якова Усика, 7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Двигало Наталія Іванівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380535552207
E-mail:
Факс:
+380535552700

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Реконструкція приміщення по вул. Гоголя,171/1 для облаштування ЦНАП в м. Миргород Полтавської області

Код ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 37600, Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя, 171/1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 25 черв. 2018 13:31

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 153 146,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Марченко Олександр Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: (05355) 5-24-09 ЄДРПОУ:
03351409

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Немає завантажених документів

Пропозиція

2 085 072,12 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради

Вас може зацікавити

45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Ім'я:
Юрченко Юлія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380980664953 ЄДРПОУ:
04375808

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 425 616,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з благоустрою території біля будинків № 10 та № 10А на вул. Миколайчука в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Послуги з благоустрою території біля будинків № 10 та № 10А на вул. Миколайчука в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Ім'я:
Вікторія Протас
E-mail: [email protected] Телефон: +380342537647 ЄДРПОУ:
43905443

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 713 962,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Франтішка Крала, 69, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Франтішка Крала, 69, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Ім'я:
Кравченко Олег
E-mail: [email protected] Телефон: 380577252660 ЄДРПОУ:
43927048

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 677 157,00 грн без ПДВ

Дивитись