Автобус

Автобус. Детальний опис - згідно Тендерної документації.

Bus.

Bus. Detailed description - in Tender documentation. Amount of goods provision - in the Tender documentation. Place of supply – Ukraine (according to Tender documentation). Terms of supply: until 28.12.2018 (according to Tender documentation). Contact point - Butriy Marina, (0512) 50-11-63, e-mail: [email protected]. Type of tender guarantee: bank guarantee. Detailed description in the Tender documentation

Очікувана вартість

4 050 000,00 грн

без ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 10 трав. 2018 16:00

до 11 черв. 2018 17:00

Прекваліфікація

з 11 черв. 2018 17:01

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
10 трав. 2018 16:00 – 11 черв. 2018 17:00
Період уточнень:
10 трав. 2018 16:00 – 1 черв. 2018 17:00
Відповіді на питання до:
11 черв. 2018 17:00
Оскарження умов тендера:
10 трав. 2018 16:00 – 7 черв. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 трав. 2018 09:36

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38728507
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 54001, Миколаївська обл., Миколаїв, вул. Лягіна, буд 27
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Руденко Ірина (Rudenko Iryna )
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380512501162
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Автобус

Bus.

Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб

Кількість:

2 шт

Період доставки:

до 28 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 54001, Миколаївська обл., Миколаїв, Лягіна

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 трав. 2018 09:36
Не вказано 10 трав. 2018 15:57
Електронний підпис 10 трав. 2018 15:57
Електронний підпис 10 трав. 2018 15:57
Не вказано 17 трав. 2018 09:36

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 050 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
40 000,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
40 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Філія "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України"

Вас може зацікавити

Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013
Ім'я:
Валентин Надопта
E-mail: [email protected] Телефон: +380382674442 ЄДРПОУ:
04402899
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 312 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (без можливості перевезення школярів із обмеженою можливістю до пересування)), для забезпечення реалізації публічного інвестиційного проекту "Безперешкодний доступ до якісної освіти - шкільні автобуси"
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (без можливості перевезення школярів із обмеженою можливістю до пересування)), для забезпечення реалізації публічного інвестиційного проекту "Безперешкодний доступ до якісної освіти - шкільні автобуси"
Ім'я:
Козюбра Руслана Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380509468657 ЄДРПОУ:
44020707

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 314 583,34 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Оксана Островська
E-mail: [email protected] Телефон: +380507680483 ЄДРПОУ:
42631262

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 391 111,11 грн без ПДВ

Дивитись