Частини до аудіо- та відео обладнання (плівка радіографічна медична Лізоформ Універсал 30х40 см по 100 аркушів (або еквівалент); плівка радіографічна медична Лізоформ Універсал 24х30 см по 100 аркушів (або еквівалент); плівка DRYSTAR DT 5.000I B
20х25см, 100 арк., виробництво Agfa (або еквівалент); плівка DRYSTAR DT 5.000I B 35х43см, 100 арк., виробництво Agfa (або еквівалент); плівка лазерна Mediphot медична Dry Imaging Film DL для принтерів Colenta HighCap Xp 35x43 по 150 аркушів (або еквівалент))
з 7 трав. 2018 13:23
до 23 трав. 2018 18:00
з 24 трав. 2018 13:25
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відмінити процедуру відкритих торгів, яка проводиться Замовником, з підстави неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 22 трав. 2018 10:48 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
плівка радіографічна медична Лізоформ Універсал 30х40 см по 100 аркушів (або еквівалент)
Код ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
|
Кількість: 10 уп |
Період доставки:
8 черв. 2018 – 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 69005, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80, аптека Замовника |
| 2 |
плівка радіографічна медична Лізоформ Універсал 24х30 см по 100 аркушів (або еквівалент)
Код ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
|
Кількість: 20 уп |
Період доставки:
8 черв. 2018 – 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 69005, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80, аптека Замовника |
| 3 |
плівка DRYSTAR DT 5.000I B 20х25см, 100 арк., виробництво Agfa (або еквівалент)
Код ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
|
Кількість: 20 уп |
Період доставки:
8 черв. 2018 – 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 69005, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80, аптека Замовника |
| 4 |
плівка DRYSTAR DT 5.000I B 35х43см, 100 арк., виробництво Agfa (або еквівалент)
Код ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
|
Кількість: 17 уп |
Період доставки:
8 черв. 2018 – 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 69005, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80, аптека Замовника |
| 5 |
плівка лазерна Mediphot медична Dry Imaging Film DL для принтерів Colenta HighCap Xp 35x43 по 150 аркушів (або еквівалент)
Код ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
|
Кількість: 2 уп |
Період доставки:
8 черв. 2018 – 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 69005, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80, аптека Замовника |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 трав. 2018 14:16 | |
| Документи закупівлі | 7 трав. 2018 13:23 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги міста Запоріжжя»Вас може зацікавити
450 000,00 грн з ПДВ
Дивитись400 000,00 грн з ПДВ
Дивитись201 000,00 грн з ПДВ
Дивитись