Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32350000-1»
-
ID: UA-2026-09-04-012003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВиносна антена AVENGER Booster 2.4G/5,2/5.8G N-Type, для БПЛА
Оголошено4 вер. 16:00
Прийом пропозицій10 вер. 06:00 – 15 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-006876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання: (НК 024:2023: 63183 - Медична плівка для принтера; НК 031:2024: Z130106 — РЕНТГЕНІВСЬКІ ПЛІВКИ ДЛЯ ТЕРМОГРАФІЧНИХ ПРИНТЕРІВ СУХОГО ДРУКУ)
Оголошено4 вер. 13:00
Прийом пропозицій4 вер. 13:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-006823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАнтени до радіостанцій, код ДК 021:2015: 32352000-5 “Антени та антенні відбивачі”
Оголошено4 вер. 12:54
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРупорні антени
Оголошено4 вер. 10:27
Прийом пропозицій10 вер. 16:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-015063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВиносна антена 247/2026
Оголошено3 вер. 21:10
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАнтена спрямована
Оголошено3 вер. 16:22
Прийом пропозицій9 вер. 14:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДодаткові конференц-мікрофони та адаптери живлення (PoE+ інжектор) для конференц-телефонів
Оголошено3 вер. 16:12
Прийом пропозицій3 вер. 16:12 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-010929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32350000-1: Частини до аудіо- та відео обладнання (Плівка рентгенівська медична синьочутлива - НК 024:2023 - 40979 — Медична рентгенівська плівка екранна, НК 031:2024 - Z13019099 — Рентгенівські плівки - інше, Суха медична плівка - НК 024:2023 - 63183 — Медична плівка для принтера, НК 031:2024 -
Z130106 — Рентгенівські плівки для термографічних принтерів) Оголошено3 вер. 15:35
Прийом пропозицій3 вер. 15:35 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-008949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПлівка рентгенівська для загальної рентгенології, синьочутлива, 30х40, для вологого друку, метод обробки фотоплівки: ручний, автоматичний, основа плівки: поліестерова
Оголошено3 вер. 14:32
Прийом пропозицій3 вер. 14:32 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-013762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект антени AVENGER Booster PLUS 2.4G/5,2/5.8G в комплекті (в комплекті два кабелі) з антенним кабелем 30м RG8 N-male/N-male
Оголошено2 вер. 18:53
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАнтени Maple Wireless,Yagi 2200 МГ
Оголошено2 вер. 14:29
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВиносна антена-підсилювач сигналу
Оголошено1 вер. 17:58
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧастини до аудіо- та відеообладнання
Оголошено1 вер. 17:48
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАнтени на керування Yagi-Uda
Оголошено1 вер. 16:55
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПідсилювач сигналу АРМО BOOSTER S в комплекті
Ім'я:Сидоренко Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380679071443 ЄДРПОУ:14321848Оголошено1 вер. 10:34
Прийом пропозицій5 вер. 16:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВиносна антена AvengeAngel
Оголошено31 серп. 17:21
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВиносні антени підсилювачі сигналу
Оголошено31 серп. 15:10
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧастини до аудіо-та відеообладнання
Оголошено31 серп. 12:51
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект з двох Ultra Wideband антен для передачі даних (750-6000 МГц) (32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання, за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено30 серп. 21:38
Прийом пропозицій3 вер. 23:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗовнішня панельна 4G LTE MIMO антена
Оголошено29 серп. 22:21
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення