45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури, (Виконання робіт з капітального будівництва по проекту "Технічне переоснащення систем подачі, приготування та спалювання вугілля
марки "А" та "П" з переведенням котлоагрегатів ст.№1, ст.№6 Зміївської ТЕС ПАТ "Центренерго" на використання вугілля марки "Г" і "ДГ", І черга)
Строки виконання робіт – встановлюються Графіком виконання робіт, але не більш ніж 10 місяців від початку виконання робіт згідно п.7.5 ЗМС-16/407-ПЗ1 «Технічне переоснащення систем подачі, приготування та спалювання вугілля марки «А» та «П» з
з 6 квіт. 2018 14:02
до 8 трав. 2018 14:07
з 10 трав. 2018 11:32
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
На підставі частини1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» в зв’язку з «відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг» відмінити процедуру відкритих торгів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 трав. 2018 13:45 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Виконання робіт з капітального будівництва по проекту "Технічне переоснащення систем подачі, приготування та спалювання вугілля марки "А" та "П" з переведенням котлоагрегатів ст.№1, ст.№6 Зміївської ТЕС ПАТ "Центренерго" на використання вугілля марки "Г" і "ДГ", І черга
Код ДК 021:2015:
45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури
|
Кількість: 1 роб |
Період доставки:
до 30 черв. 2019
|
Місце доставки: Україна, 63460, Харківська область, смт. Слобожанське, Балаклійське шосе,2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 20 квіт. 2018 14:13 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 27 квіт. 2018 10:51 | |
| Електронний підпис | 6 квіт. 2018 14:09 | |
| Електронний підпис | 6 квіт. 2018 14:09 | |
| Електронний підпис | 6 квіт. 2018 14:09 | |
| Електронний підпис | 6 квіт. 2018 14:09 | |
|
|
||
| Не вказано | 27 квіт. 2018 10:51 | |
| Документи закупівлі | 25 квіт. 2018 15:12 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 6 квіт. 2018 14:02 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Зміївська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства «Центренерго»Вас може зацікавити
204 290 665,54 грн без ПДВ
Дивитись