Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45250000-4»

  • ID: UA-2026-09-02-000727-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво блочно-модульної котельної установки БМК-200, як складової речі нерухомого майна на території Комунального закладу дошкільної освіти №10 «Ластівка», за адресою: м. Вознесенськ, вул. Корольова, 1, Миколаївської області

    Ім'я:
    Липенська Інна Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951228840 ЄДРПОУ:
    25877419
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 09:24

    Прийом пропозицій
    2 вер. 09:24 – 18 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    2 554 715,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 22 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011056-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво сонячної електрогенеруючої станції (резервного джерела живлення) на території ОКНП "Чернівецька обласна психіатрична лікарня" за адресою: м.Чернівці, вул. Кольбенгаєра Еріха, буд. 2. Коригування (код ДК 021:2015 - 45250000-4 — Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і … переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури)

    Ім'я:
    Юлія Радевич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961913187 Веб сайт:
    http://bukmental.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    43288841
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:22

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:22 – 11 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    7 522 589,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 6 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-003933-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    БУДІВНИЦТВО АРТЕЗІАНСЬКОЇ СВЕРДЛОВИНИ В КНП «КМКЛ №10» ЗА АДРЕСОЮ: М.КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, 59-Б, ДК 021:2015: 45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури

    Ім'я:
    Анна Назаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442573676 Веб сайт:
    https://kmkl10.com.ua
    ЄДРПОУ:
    01993931
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:33

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:33 – 11 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 118 629,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 12 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-010635-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво модульної котельні для адміністративного будинку на вулиці Степана Бандери, 10-Г у м. Івано-Франківську

    Ім'я:
    Ірина Прошак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342535668 ЄДРПОУ:
    40312499
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:45

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:45 – 11 вер. 15:19
    Очікувана вартість

    5 666 335,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 3 г. 50 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-010128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу для глибокого очищення господарсько побутових стічних вод продуктивністю 7000 м3/добу з повторним використанням очищених зворотних вод на цілорічне внутрішньо- ґрунтове зрошення в біоплато енергетичних рослин з використанням їх біомаси і … осадів стічних вод як відновлюваного ресурсу розташованих в с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну Київської області. Коригування (I - черга)

    Ім'я:
    Вячеслав Юрченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459645366 Веб сайт:
    https://novipetrivtsi-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04359620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:29

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:29 – 16 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    204 290 665,54 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 12 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-008647-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво дахової сонячної електростанції потужністю 150 кВт у КНП «Золочівська ЦРЛ

    Ім'я:
    Ольга Приходько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666632051 ЄДРПОУ:
    01996272
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 16:23

    Прийом пропозицій
    24 серп. 16:23 – 8 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    4 514 902,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 13 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-002984-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків, вул. ********** (резервне живлення). Коригування. Електропостачання. Блискавкозахист та заземлення (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій").

    Ім'я:
    Олександр Шляпников
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    855 345,86 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-002287-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво модульної транспортабельної котельні в м. Харкові за адресою: **** (резервного живлення). Пусконалагоджувальні роботи БМК 1МВт (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій").

    Ім'я:
    Оксана Малих
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 558 971,47 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-001543-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво модульної транспортабельної котельні в м. Харкові за адресою: ***** (резервного живлення). Пусконалагоджувальні роботи БМК 8 МВт (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій").

    Ім'я:
    Оксана Малих
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 657 311,76 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-000985-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків, вул. **** (резервне живлення). Електропостачання, теплопостачання та благоустрій території (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій")

    Ім'я:
    Катерина Линник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 794 805,70 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012834-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво модульної транспортабельної котельні в м. Харкові за адресою: **** (резервного живлення). Пусконалагоджувальні роботи БМК 4 МВт (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій").

    Ім'я:
    Оксана Малих
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 810 764,91 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012219-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво модульної транспортабельної котельні в м. Харкові (3 од. потужністю 8 МВт кожна), ****. Збірка БМК 8,0 МВт, котельня №3 (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій").

    Ім'я:
    Оксана Малих
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 915,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012002-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво модульної транспортабельної котельні в м. Харкові за адресою: м. Харків, вул.**** (резервне живлення). Улаштування захисних сіток (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій")

    Ім'я:
    Катерина Линник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 083,46 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011617-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    «Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків вул. *** (резервне живлення). Коригування. Протиуламкові загородження. (по ДК 021:2015- 45251000-1 – Будівництво електростанцій і теплових станцій)»

    Ім'я:
    Ірина Смолякова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 899 142,09 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011341-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво модульної транспортабельної котельні в м. Харкові (3 од. потужністю 8 МВт кожна), ****. Збірка БМК 8,0 МВт, котельня №2 (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій").

    Ім'я:
    Оксана Малих
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 915,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-010973-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    «Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків вул. *** (резервне живлення). Коригування. Зовнішні мережі водопостачання та каналізації. (по ДК 021:2015- 45251000-1 – Будівництво електростанцій і теплових станцій)»

    Ім'я:
    Ірина Смолякова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 115 261,95 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-010915-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків, вул. ********** (резервне живлення). Коригування. Улаштування щебеневого покриття (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій").

    Ім'я:
    Олександр Шляпников
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 220 019,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-010822-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво модульної транспортабельної котельні в м. Харкові (3 од. потужністю 8 МВт кожна), ****. Збірка БМК 8,0 МВт, котельня №1 (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій").

    Ім'я:
    Оксана Малих
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 915,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-010711-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків, вул. ********** (резервне живлення). Коригування. Благоустрій (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій").

    Ім'я:
    Олександр Шляпников
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 983 405,99 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-010707-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво модульної транспортабельної котельні в м. Харкові за адресою: проспект ****, ЦТП 2/14 (резервне живлення). Благоустрій (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій")

    Ім'я:
    Катерина Линник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 628 252,12 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 404 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro