ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Реконструкція пункту очистки і заміру (ПОЗ-3) Стрілкового газового родовища за адресою:вул. Берегова, 147, с. Стрілкове, Генічеський р-н, Херсонська обл. (за ДК 021:2015:45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури)

Строк виконання робіт – 9 календарних місяців з дати набуття Сторонами прав і обов’язків за Договором.

Очікувана вартість

17 300 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 28 бер. 2018 17:42

до 20 квіт. 2018 00:00

Аукціон

з 20 квіт. 2018 15:15

до 20 квіт. 2018 15:42

Кваліфікація

з 20 квіт. 2018 15:42

до 27 квіт. 2018 15:28

Пропозиції розглянуто

з 27 квіт. 2018 15:28

Подання пропозицій:
28 бер. 2018 17:42 – 20 квіт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
20 квіт. 2018 15:15 – 20 квіт. 2018 15:42
Період уточнень:
28 бер. 2018 17:42 – 10 квіт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
20 квіт. 2018 00:00
Оскарження умов тендера:
28 бер. 2018 17:42 – 16 квіт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
12 квіт. 2018 18:29

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Антимонопольний комітет України постановив (від 25.05.2018 № 5009-р/пк-пз): зобов'язати акціонерне товариство "Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" відмінити процедуру закупівлі – "ДК 021:2015: 45250000-4 – Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури. ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Реконструкція пункту очистки і заміру (ПОЗ-3) Стрілкового газового родовища за адресою:вул. Берегова, 147, с. Стрілкове, Генічеський р-н, Херсонська обл. (за ДК 021:2015:45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури)", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2018-03-28-001439-b. Відповідно до ч. 12. ст. 18 Закону: рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання Замовниками, особами, яких вони стосуються. Замовник відміняє торги в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (абз. 3 ч.1 ст. 31 Закону).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 черв. 2018 14:09

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00153117
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01030, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 26, офіс 505
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Осадча Анна Ігорівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380445370558
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Реконструкція пункту очистки і заміру (ПОЗ-3) Стрілкового газового родовища за адресою:вул. Берегова, 147, с. Стрілкове, Генічеський р-н, Херсонська обл. (за ДК 021:2015:45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури)

Код ДК 021:2015: 45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури

Кількість:

1 Роботи

Період доставки:

до 30 черв. 2019

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 бер. 2018 17:39
Не вказано 28 бер. 2018 17:39
Не вказано 28 бер. 2018 17:39
Електронний підпис 28 бер. 2018 17:40
Електронний підпис 28 бер. 2018 17:40
Електронний підпис 28 бер. 2018 17:40
Електронний підпис 28 бер. 2018 17:40
Не вказано 28 бер. 2018 17:39
Не вказано 28 бер. 2018 17:39
Не вказано 12 квіт. 2018 18:10
Не вказано 12 квіт. 2018 18:10
Не вказано 28 бер. 2018 17:39
Не вказано 28 бер. 2018 17:39
Не вказано 28 бер. 2018 17:39
Не вказано 28 бер. 2018 17:39
Не вказано 20 квіт. 2018 15:42
Не вказано 20 квіт. 2018 15:42
Не вказано 5 квіт. 2018 11:45

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
17 300 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
86 500,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
86 500,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Костянтин
E-mail: [email protected] Телефон: +380442391200 ЄДРПОУ:
23390015

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 19 квіт. 2018 21:45
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Не вказано 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Не вказано 19 квіт. 2018 21:44
Не вказано 19 квіт. 2018 21:44
Не вказано 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Не вказано 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Не вказано 19 квіт. 2018 21:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2018 21:44
Цінова пропозиція 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Не вказано 19 квіт. 2018 21:44
Не вказано 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Не вказано 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Електронний підпис 19 квіт. 2018 21:45
Не вказано 19 квіт. 2018 21:44
Не вказано 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 21:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2018 21:44

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 квіт. 2018 15:11
Витяг з реєстру 20 квіт. 2018 19:00
Електронний підпис 27 квіт. 2018 15:12

Пропозиція

16 400 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Ігор Бяков
E-mail: [email protected] Телефон: +380975557825 ЄДРПОУ:
34293547

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 квіт. 2018 17:16
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Електронний підпис 12 квіт. 2018 17:16
Електронний підпис 12 квіт. 2018 17:16
Електронний підпис 12 квіт. 2018 17:16
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 квіт. 2018 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Цінова пропозиція 12 квіт. 2018 17:14
Цінова пропозиція 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Підтвердження відповідності 12 квіт. 2018 17:14
Технічні специфікації 12 квіт. 2018 17:14
Технічні специфікації 12 квіт. 2018 17:14

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 квіт. 2018 15:20
Не вказано 27 квіт. 2018 15:20

Пропозиція

17 173 500,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Дмитро Косенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380672477327 ЄДРПОУ:
30531000

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 19 квіт. 2018 19:11
Цінова пропозиція 19 квіт. 2018 19:00
Електронний підпис 19 квіт. 2018 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2018 19:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2018 19:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 квіт. 2018 19:00
Підтвердження відповідності 19 квіт. 2018 19:00

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 квіт. 2018 15:28
Електронний підпис 27 квіт. 2018 15:28

Пропозиція

17 250 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДЕРЖАВНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ"