Реконструкція стадіону КПНЗ «Міська КДЮСШ» (перша черга), за адресою: м. Слов'янськ, вул. Григорія Данилевського, 114б

Reconstruction of the stadium KPNZ " City KDYUSSH " (first place), at the address:. Slovyansk, Grigory Danilevskiy street, 114b

Очікувана вартість

10 299 275,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 20 бер. 2018 08:29

до 25 квіт. 2018 00:00

Прекваліфікація
не було
Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 бер. 2018 08:29 – 25 квіт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
20 бер. 2018 08:29 – 15 квіт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
25 квіт. 2018 00:00
Оскарження умов тендера:
20 бер. 2018 08:29 – 21 квіт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
20 бер. 2018 08:33

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

при визначенні типу процедури була допущена помилка: процедуру закупівлі було визначено як «Відкрити торги з публікацією англійською мовою»

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 бер. 2018 14:49

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32975817
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, Донецька область, 84109, Донецька обл, м. Слов'янськ, вул. Вокзальна, 59
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Інна Панченко (Panchenko Inna)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380953909169
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Реконструкція стадіону КПНЗ «Міська КДЮСШ» (перша черга), за адресою: м. Слов'янськ, вул. Григорія Данилевського, 114б

Реконструкція стадіону КПНЗ «Міська КДЮСШ» (перша черга), за адресою: м. Слов'янськ, вул. Григорія Данилевського, 114б

Reconstruction of the stadium KPNZ " City KDYUSSH " (first place), at the address:. Slovyansk, Grigory Danilevskiy street, 114b

Reconstruction of the stadium KPNZ " City KDYUSSH " (first place), at the address:. Slovyansk, Grigory Danilevskiy street, 114b

Перейти до лоту

Очікувана вартість

10 299 275,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 бер. 2018 08:33
Документи закупівлі 20 бер. 2018 08:31
Документи закупівлі 20 бер. 2018 08:31
Документи закупівлі 20 бер. 2018 08:32
Документи закупівлі 20 бер. 2018 08:32
Документи закупівлі 20 бер. 2018 08:31

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
10 299 275,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
50 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний позашкільний навчальний заклад «Міська комплексна дитячо – юнацька спортивна школа»