Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45212000-6»

  • ID: UA-2026-09-02-012233-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво спортивного майданчика на території Коцюбинського ліцею №2 за адресою: вул.Бакала,1, селище Коцюбинське, Бучанський район, Київська область. Коригування

    Ім'я:
    Самотуга Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971092818 ЄДРПОУ:
    44151538
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:38

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:38 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    669 651,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 1 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-005159-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво спортивного майданчика на території Коцюбинського ліцею №2 за адресою: вул. Бакала, 1, селище Коцюбинське, Бучанський район, Київська область. Коригування

    Ім'я:
    Самотуга Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971092818 ЄДРПОУ:
    44151538
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 13:13

    Прийом пропозицій
    24 серп. 13:13 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    576 477,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    5 дн. 1 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-014069-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Капітальний ремонт універсального спортивного майданчика для ігрових видів спорту (баскетбол, волейбол) та занять фізичною культурою Броварського ліцею № 9 Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 13, в м. Бровари, Київської області

    Ім'я:
    Анна Гісар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459461635 Веб сайт:
    https://brsch9.kyiv.ua/
    ЄДРПОУ:
    22208830
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 23:47

    Прийом пропозицій
    19 серп. 23:47 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 889 970,14 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2022-01-14-004720-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    «Будівництво льодової арени по вулиці Північна, 79-Г в м. Ірпінь Бучанського району Київської області»

    Ім'я:
    Ольга Калита
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459757552 ЄДРПОУ:
    05408846
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 січ. 2022 14:32

    Прийом пропозицій
    14 січ. 2022 14:32 – 25 лют. 2022 17:00
    Очікувана вартість

    158 574 606,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010020-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45210000-2 Облаштування "Алеї Слави" на честь пам'яті загиблим захисникам України в с. Раковець Городенківської міської ради, Коломийського району Івано-Франківської області

    Ім'я:
    Іванна Пеник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961344840 ЄДРПОУ:
    36418769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    140 915,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009168-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45210000-2 Облаштування "Алеї Слави" на честь пам'яті загиблим захисникам України в с. Семенівка Городенківської міської ради, Коломийського району Івано-Франківської області

    Ім'я:
    Іванна Пеник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961344840 ЄДРПОУ:
    36418769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    157 390,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001249-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання додаткових робіт на об’єкті: "Нове будівництво спортивних майданчиків (універсальний, гімнастичний, мініфутбольний), м. Шептицький, Львівська область, військове містечко №81"

    Ім'я:
    Шестопал Ігор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676541671 ЄДРПОУ:
    26630218
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 966 851,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-005142-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45212200-8 - Будівництво спортивних об'єктів (Нове будівництво спортивного майданчика на території Росохацької гімназії Чортківської міської ради Тернопільської області за адресою: вул.Незалежності,4А, с.Росохач,Чортківський район, Тернопільська область)

    Ім'я:
    Ірина Шестерина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660889254 ЄДРПОУ:
    40326784
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 172 126,35 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-013536-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    45212314-0 Будівництво історичних пам’ятників або меморіалів (послуги з виготовлення та встановлення меморіальної стели)

    Ім'я:
    Ропай Сергій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:
    40108616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 20:18

    Прийом пропозицій
    19 серп. 20:18 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 393 333,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-000231-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга в рамках грантового проекту «Покращення туристичної інфраструктури Ставненської сільської територіальної громади шляхом облаштування оглядового майданчика, розміщеного на Ужоцькому перевалі, стаціонарними оглядовими антивандальними біноклями» згідно коду ДК 45210000-2 Будівництво будівель … (ДК 021:2015 — 45212140-9 «Встановлення об’єктів дозвілля»)

    Ім'я:
    Рейпаші Василь
    E-mail: [email protected] Телефон: 380956637415 ЄДРПОУ:
    04350990
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 608,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-002692-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 45212200-8 – Будівництво спортивних об’єктів. “Нове будівництво сучасного універсального спортивного майданчика з інклюзивною доступністю на території Літківського ліцею ім. М. П. Стельмаха Зазимської сільської ради Броварського району Київської області за адресою с. Літки, вул. … Шевченка, 67”

    Ім'я:
    Анна Компанець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380682919435 Веб сайт:
    http://litky-zosh.kiev.sch.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    20616157
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 10:43

    Прийом пропозицій
    14 серп. 10:43 – 30 серп. 09:43
    Очікувана вартість

    6 383 931,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-07-009488-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Виконання робіт по об’єкту: “Нове будівництво їдальні з продовольчим складом в/м №25, м. Хмельницький”. Коригування.

    Ім'я:
    Гикавий Андрій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990021196 ЄДРПОУ:
    26630218
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 15:48

    Прийом пропозицій
    7 серп. 15:48 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    75 861 878,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-07-006711-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво баскетбольного майданчика (на території Тульчинського ліцею № 1 Тульчинської міської ради Вінницької області) по вул. Олександра Подоляна, 19, в м. Тульчин, Вінницької області

    Ім'я:
    Тетяна Зелена
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971462403 ЄДРПОУ:
    21723406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 13:37

    Прийом пропозицій
    7 серп. 13:37 – 24 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    3 520 188,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-05-009747-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям дитячо-юнацької спортивної школи по вул.Кармелюка, 26 в смт.Літин Вінницької області (коригування №2)

    Ім'я:
    Лучинська Тетяна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674958818 ЄДРПОУ:
    04325963
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 15:38

    Прийом пропозицій
    5 серп. 15:38 – 21 серп. 15:39
    Очікувана вартість

    5 304 947,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-05-002846-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво бігових доріжок на території Бахмацького ліцею № 1 Бахмацької міської ради за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 2, м. Бахмач, Ніжинський район, Чернігівська область. код ДК 021:2015: 45212200-8 — Будівництво спортивних об’єктів

    Ім'я:
    Світлана Омельченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966836520 ЄДРПОУ:
    44259125
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 10:50

    Прийом пропозицій
    5 серп. 10:50 – 20 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    3 487 143,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

  • ID: UA-2026-08-04-011160-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Нове будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям та благоустрій прилеглої території по вул. Центральна, 69-К в с. Костичани Чернівецького району Чернівецької області»

    Ім'я:
    Сака Денис
    E-mail: [email protected] Телефон: 380506533512 ЄДРПОУ:
    04417582
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 16:51

    Прийом пропозицій
    4 серп. 16:51 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 894 732,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-005559-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з нанесення спортивної розмітки футбол та нанесення спортивної розмітки волейбол

    Ім'я:
    В'юн Лариса Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680962992 Факс:
    +380680962992
    Веб сайт:
    http://sahnovecka.gromada.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04406785
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    59 514,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-011883-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Облаштування «Алеї вшанування пам’яті героїв-захисників України» в м. Чугуїв Харківської області (нове будівництво)

    Ім'я:
    Ігор Осколков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974601093 Веб сайт:
    http://chuguevsanochistka.io.ua
    ЄДРПОУ:
    38630446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    625 294,55 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-010711-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 (CPV): 45210000-2 - Будівництво будівель (ДК 021:2015 (CPV): 45212140-9 - Встановлення об’єктів дозвілля) (“Влаштування інклюзивного дитячого майданчика з екологічно чистих матеріалів для дітей різних вікових груп в парку по вул. Молодіжній в м. Івано-Франківськ (капітальний ремонт). … Коригування” в межах реалізації Проєкту «Міські парки мають значення – новий підхід до управління міськими зеленими насадженнями в Івано-Франківську та Жешуві» в рамках Програми «Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027» (PLUA.01.03-IP.01-0012/23-00))

    Ім'я:
    Главаті Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380342551842 ЄДРПОУ:
    43942459
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 17:17

    Прийом пропозицій
    27 лип. 17:17 – 27 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    3 414 756,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-23-009547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям по вул. Спортивна в с. Стара Жадова Чернівецького району Чернівецької області

    Ім'я:
    Смерека Наталія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380994718206 ЄДРПОУ:
    04062179
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 15:43

    Прийом пропозицій
    23 лип. 15:43 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 425 286,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 226 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro