Сплави
Alloys
з 23 лют. 2018 16:09
до 26 бер. 2018 16:30
з 26 бер. 2018 16:30
до 11 квіт. 2018 00:00
з 11 квіт. 2018 15:02
до 13 квіт. 2018 11:11
з 13 квіт. 2018 11:11
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Процедура відкритих торгів по закупівлі "Сплави" (ЛОТ 1 - арматура, кутики, катанка) відмінено, у звязку з неможливістю усунути порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 23 квіт. 2018 15:42 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лот 1.Прокат арматруний, катанка, кутик сталевий Lot 1.Reinforcing bar, wire rod,corner of steel,reinforcing Перейти до лоту |
Очікувана вартість 9 789 956,54 грн з ПДВ |
Статус: активно |
| 2 |
Лот 2.Прокат сталевий круглий Lot 2.Reinforcing steel round Перейти до лоту |
Очікувана вартість 198 583,77 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 3 |
Лот 3.Прокат сталевий круглий Lot 3.Reinforcing steel round Перейти до лоту |
Очікувана вартість 576 086,59 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 4 |
Лот 4.Швеллер Lot 4.Channel Перейти до лоту |
Очікувана вартість 91 184,71 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 23 лют. 2018 16:07 | |
| Електронний підпис | 23 лют. 2018 16:08 | |
| Не вказано | 11 квіт. 2018 15:02 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Філія "Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал" ПАТ "Укрзалізниця"Вас може зацікавити
6 920 677,41 грн без ПДВ
Дивитись