ТМЦ для капітального ремонту трансформаторів
ДК 021:2015 код 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (ТМЦ для капітального ремонту трансформаторів).
з 5 лют. 2018 14:10
до 28 лют. 2018 12:00
з 1 бер. 2018 11:07
до 1 бер. 2018 11:28
з 1 бер. 2018 11:28
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відміна торгив у зв’язку з порушенням порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, відповідно до абзацу 4 частини 1 статті 31 Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі».
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 2 бер. 2018 14:45 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ТМЦ для капітального ремонту трансформаторів
Код ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів
|
Кількість: 2 721 шт |
Період доставки:
15 бер. 2018 – 15 черв. 2018
|
Місце доставки: Україна, 07101, Київська обл., Славутич, пр-кт. Унтузіастів,7 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 лют. 2018 14:08 | |
| Електронний підпис | 5 лют. 2018 14:08 | |
|
|
||
| Не вказано | 20 лют. 2018 16:34 | |
| Не вказано | 5 лют. 2018 14:07 | |
| Не вказано | 20 лют. 2018 16:34 | |
| Не вказано | 1 бер. 2018 11:28 | |
| Не вказано | 1 бер. 2018 11:28 | |
|
|
||
| Не вказано | 5 лют. 2018 14:07 | |
| Не вказано | 5 лют. 2018 14:07 | |
|
|
||
| Не вказано | 5 лют. 2018 14:07 | |
| Не вказано | 5 лют. 2018 14:07 | |
| Не вказано | 5 лют. 2018 14:07 | |
| Не вказано | 5 лют. 2018 14:07 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Технічні специфікації | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Технічні специфікації | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Технічні специфікації | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Цінова пропозиція | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:27 | |
| Технічні специфікації | 27 лют. 2018 15:27 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:19 | |
| Цінова пропозиція | 27 лют. 2018 15:19 | |
| Технічні специфікації | 27 лют. 2018 15:19 | |
| Технічні специфікації | 27 лют. 2018 15:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лют. 2018 15:19 | |
| Технічні специфікації | 27 лют. 2018 15:19 | |
| Технічні специфікації | 27 лют. 2018 15:19 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"Вас може зацікавити
3 365 718,40 грн без ПДВ
Дивитись