Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31160000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-007141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрої ПТР 10/63-5-У1 (з боковим приводом)
Ім'я:Тендерний відділ ПрАТ РівнеобленергоE-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт: ЄДРПОУ:05424874Оголошено31 серп. 14:42
Прийом пропозицій31 серп. 14:42 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрощітки "MERSEN", щіткотримач
Оголошено31 серп. 14:06
Прийом пропозицій31 серп. 14:06 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-004192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (Комплект для обслуговування газогенератора)
Оголошено31 серп. 13:39
Прийом пропозицій31 серп. 13:39 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-27-000351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКотушка якоря тягового двигуна ДК-117
Оголошено27 серп. 08:41
Прийом пропозицій27 серп. 08:41 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-007039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВисоковольтний ввод БМВПУ-0-15-110/1000
Оголошено26 серп. 13:49
Прийом пропозицій26 серп. 13:49 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-010557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31160000-5 по ДК 021:2015 - Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (ЗІП до трансформатору). РПЗ - 9.130.
Оголошено21 серп. 15:29
Прийом пропозицій21 серп. 15:29 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-005290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартер ручний
Очікувана вартість2 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАлтернатор узборі до генератора бензинового GENERGY Profi SVR Somport (S) 9200w; Блок та поршнева з шатуном та прокладками до генератора GENERGI FORMIGAL (s) 8,8 kVA 700W
Ім'я:Ольга ПилипенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380982506039, +380635890079 ЄДРПОУ:04410841Очікувана вартість20 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор maXpeedingRODS MXR4500i інвенторний 3,55 kW для матеріально-технічного забезпечення особового складу Сил оборони України (код за ДК 021:2015: 31160000-5 - Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів)
Ім'я:Олена Василівна СавчукE-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт: ЄДРПОУ:04332207Очікувана вартість21 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів» (код 31160000-5 за ДК 021:2015) (Циркуляційний нагрівач охолоджувальної рідини двигуна дизельного генератора)
Очікувана вартість10 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини електродвигунів, генераторів і трансформаторів(механічне ущільнення насосів Speroni, поплавкове реле для каналізаційних насосів,Робоче колесо насоса Speroni)
Очікувана вартість26 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАВР до генератора
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоленоїд (електромагнітний клапан) для транспортного засобу дільниці благоустрою - навантажувача телескопічного JCB 527-58 AG
Очікувана вартість33 333,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (Запчастини до генератора)
Ім'я:Владімірова Тетяна ВалеріїївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380977664344 ЄДРПОУ:44464275Очікувана вартість7 319,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІмпульсний блок живлення для камери АС-DC 12 V 50 A.600W (НВК "СЗШ №2-гімназія)
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (щітка стартера МАЗ (8шт) СТ-25)
Очікувана вартість519,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональний контролер генератора
Очікувана вартість17 487,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до насоса
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини електродвигунів, генераторів і трансформаторів
Очікувана вартість655,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартер дизельного електрогенератора
Очікувана вартість16 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro