90400000-1 Послуги у сфері водовідведення (водовідведення)
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 23 січ. 2018 09:21 | |
| Не вказано | 23 січ. 2018 09:21 | |
| Електронний підпис | 23 січ. 2018 09:21 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Водовідведення (Централізована бухгалтерія №1) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 825 200,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
| 2 |
Водовідведення (Централізована бухгалтерія №4) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 4 700,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 січ. 2018 10:06 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської радиВас може зацікавити
500 000,00 грн без ПДВ
Дивитись1 182 746,44 грн без ПДВ
Дивитись880 000,00 грн без ПДВ
Дивитись