Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90400000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-010708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по відкачуванню та вивозу рідких побутових відходів.
Оголошено1 вер. 17:03
Прийом пропозицій1 вер. 17:03 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-009968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуг з гідродинамічної прочистки зовнішньої господарсько-фекальної, зливової каналізації, чищення колодязів, зливоприймачів, хімічний аналіз стічних вод після прочистки (30 інгредієнтів), код 90470000-2 за ДК 021:2015 «Послуги з чищення каналізаційних колекторів»
Оголошено31 серп. 16:14
Прийом пропозицій31 серп. 16:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з очищення ливневих мереж в місті Нововолинськ Володимирського району Волинської області. Код ДК 021:2015:90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод
Оголошено28 серп. 15:01
Прийом пропозицій28 серп. 15:01 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з очищення стічних вод (код ДК 021:2015: 90420000-7 Послуги з очищення стічних вод)
Оголошено28 серп. 14:18
Прийом пропозицій28 серп. 14:18 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із благоустрою населених пунктів: видалення та обробка стічних вод (послуги технічного обслуговування, поточного ремонту та утримання у належному стані внутрішніх і зовнішніх мереж водовідведення) по вул. Небесна в м. Синельникове Дніпропетровської області
Оголошено28 серп. 11:50
Прийом пропозицій28 серп. 11:50 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВивезення рідких побутових відходів
Оголошено27 серп. 15:02
Прийом пропозицій27 серп. 15:02 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-005869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із благоустрою населених пунктів: видалення та обробка стічних вод (послуги з технічного обслуговування, поточного ремонту та утримання у належному стані внутрішніх і зовнішніх мереж водовідведення) по вул. Ярова від вул. Богдана Ступки до вул. Енергетиків в м. Синельникове
Дніпропетровської області) Оголошено27 серп. 13:08
Прийом пропозицій27 серп. 13:08 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із благоустрою населених пунктів: видалення стічних вод ( послуги з технічного обслуговування, поточного ремонту та утримання у належному стані внутрішніх і зовнішніх мереж водовідведення) від вул. Покровська до вул. Музична в м. Синельникове Дніпропетровської області
Оголошено27 серп. 11:49
Прийом пропозицій27 серп. 11:49 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-002074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із вивезення рідких побутових відходів
Ім'я:Червонецька Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985880099 ЄДРПОУ:41940051Оголошено25 серп. 10:27
Прийом пропозицій25 серп. 10:27 – 2 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-02-000175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з централізованого водовідведення за адресою: м.Ромни, вул. Гостиннодвірська, 37б
Ім'я:Кісельова Наталія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997975209 ЄДРПОУ:43995469Очікувана вартість1 609,18 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-01-012091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з централізованого водовідведення
Очікувана вартість18 336,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з централізованого водовідведення
Очікувана вартість887,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромивка каналізаційних (водяних) труб водою
Очікувана вартість2 283,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з централізованого водовідведення
Очікувана вартість2 495,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з промивання каналізаційної мережі за адресою вул. Бетонна, 3, м. Кременчук, Полтавська обл.
Очікувана вартість3 058,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод (послуги з централізованого водовідведення). Закупівля на підставі абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні
закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178. Очікувана вартість593 893,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентралізоване водовідведення
Очікувана вартість846,87 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт ливневих, дренажних канав на дорогах по вул. Приморська, м. Світловодськ
Ім'я:Корвякова Валерія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380523672863 ЄДРПОУ:26240718Очікувана вартість122 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відведення стічних вод
Очікувана вартість74 980,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відведення стічних вод (для потреб гуртожитків)
Очікувана вартість86 767,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro