роботи з оцінки

роботи з оцінки

Очікувана вартість

1 700,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34924330
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, 185, м.Черкаси
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шпак Альона Дмитрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380939825007
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

роботи з оцінки

Код ДК 021:2015: 70300000-4 Послуги агентств нерухомості, надавані на платній основі чи на договірних засадах

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

18 трав. 2017 – 28 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка 185

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 груд. 2017 15:44

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 700,00 грн без ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кононенко Т.Б.
E-mail: [email protected] Телефон: 380679505410 ЄДРПОУ:
38764849

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 груд. 2017 15:57
21 груд. 2017 15:56

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 21 груд. 2017 16:03
Електронний підпис 21 груд. 2017 16:12

Пропозиція

1 700,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області

Вас може зацікавити

Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1149 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгах) у формі електронного аукціону
Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1149 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конку...
Ім'я:
Оленич Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: 380432532120 ЄДРПОУ:
41029843

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 700,00 грн з ПДВ

Дивитись