Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «70300000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-010622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 8 м2 у місті Рівному на вул. Кулика і Гудачека для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07), право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)
Оголошено31 серп. 16:48
Прийом пропозицій31 серп. 16:48 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-009476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 12 м2 у місті Рівному на вул. Князя Острозького для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (код КВЦПЗД – 03.08), право оренди якої підлягає продажу на
конкурентних засадах (земельних торгах) Оголошено31 серп. 16:17
Прийом пропозицій31 серп. 16:17 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-007401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 99 м2 (кадастровий номер 5610100000:01:042:0965) у місті Рівному на вул. Дворецькій, 76 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07), право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах
(земельних торгах) Оголошено31 серп. 15:18
Прийом пропозицій31 серп. 15:18 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-010191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційні та інші послуги, пов'язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані Головного управління ДПС в Івано-Франківській області ДК 021:2015- 70330000-3 – «Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах»
Оголошено27 серп. 15:55
Прийом пропозицій27 серп. 15:55 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-000584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі складання та видачі довідок про ре-єстрацію права власнос-ті на об'єкти нерухомого майна
Очікувана вартість1 110,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
Очікувана вартість2 441,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування утримання адмінбудинків і прилеглої території
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна, а саме: гідротехнічна споруда (ДК 021:2015 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна, а саме: гідротехнічна споруда (ДК 021:2015 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна, а саме: гідротехнічна споруда (ДК 021:2015 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна, а саме: гідротехнічна споруда (ДК 021:2015 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивідшкодування витрат балансоутримувача
Ім'я:Коростенська Галина ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322975396 ЄДРПОУ:20791624Очікувана вартість2 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційні витрати на утримання орендованого нерухомого майна (відшкодування)
Очікувана вартість24 744,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Києва у належному стані відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством, у тому числі послуги щодо загального технічного, експлуатаційно-господарського обслуговування
та забезпечення функціонування інженерних мереж і внутрішнього обладнання в системах автоматизації, диспетчеризації, комплексної інформаційної системи, пожежної безпеки, протипожежної та охоронної сигналізації, відеонагляду, вентиляції, холодопостачання, кондиціювання, газопостачання, водопостачання і водовідведення, електричних мереж, електричного обладнання, автоматичних станцій, інформаційних мереж, систем адаптації інформації в комп’ютерну мережу, а також послуги щодо забезпечення чистоти та належного стану комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Києва Очікувана вартість16 523 741,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання орендованого нерухомого майна (відповідно до договорів оренди № 2132, № 9314,№ 9792,№ 9790,№ 10003)
Очікувана вартість948 615,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання орендованого нерухомого майна (відповідно до договору оренди № 10157)
Очікувана вартість373 342,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання будинків та прибудинкової території (виконання комплексу послуг, необхідних для забезпечення функціонування нежитлової нерухомості) (ДК 021:2015 (CPV) – 70330000-3 - Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість561 768,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання будинків та прибудинкової території (виконання комплексу послуг, необхідних для забезпечення функціонування нежитлової нерухомості) (ДК 021:2015 (CPV) – 70330000-3 - Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість20 727,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління багатоквартирним будинком (Код ДК 021:2015 70330000-3 - Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Очікувана вартість4 672,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,1207 га. що знаходиться за адресою: вулиця Героїв Крут. 106, місто Біла Церква. Білоцерківський район з кадастровим номером: 3210300000:07:015:0024. та цільовим призначенням: 03.10 Для
будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов'язаною з отриманням прибутку (категорія земель: землі житлової та громадської забудови) Очікувана вартість3 598,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro