Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів і додому за розкладом
відповідно до річного плану закупівель на 2018 рік
з 13 груд. 2017 09:37
до 29 груд. 2017 00:00
з 29 груд. 2017 13:14
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 груд. 2017 11:10 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів і додому за розкладом) Будищенська сільська рада
Код ДК 021:2015:
60100000-9 Послуги з автомобільних перевезень
|
Кількість: 246 Людей |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 19620, Черкаська область, с. Будище, 30 річчя Перемоги, 29 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 груд. 2017 09:43 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Черкаської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
819 925,12 грн без ПДВ
Дивитись1 666 666,67 грн без ПДВ
Дивитись1 666 666,67 грн без ПДВ
Дивитись