Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «60100000-9»
-
ID: UA-2026-09-04-013324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги трансферу під час перевезення учасників заходу
Ім'я:Латюк Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969636002 ЄДРПОУ:43622201Оголошено4 вер. 18:03
Прийом пропозицій4 вер. 18:03 – 21 вер. 18:02 -
ID: UA-2026-09-04-012806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевезення деревини Конотопське надлісництво
Оголошено4 вер. 16:52
Прийом пропозицій4 вер. 16:52 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевезення учнів та вчителів
Оголошено4 вер. 17:17
Прийом пропозицій4 вер. 17:17 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідвіз учнів до закладів освіти та в зворотному напрямку
Оголошено4 вер. 16:43
Прийом пропозицій4 вер. 16:43 – 20 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-09-04-009221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-467_60180000-3– Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги автогідропідйомників з висотою підйому від 22 м та вантажопідйомністю від 230 кг)
Оголошено4 вер. 14:32
Прийом пропозицій4 вер. 14:32 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-008073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Білоцерківське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення,
перевезення та розвантаження деревини; Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 7 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 8 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Оголошено4 вер. 13:53
Прийом пропозицій4 вер. 13:53 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-004411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГосподарські перевезення для потреб ВП «Шахта» «Степова» ДП «Львіввугілля»
Оголошено4 вер. 11:28
Прийом пропозицій4 вер. 11:28 – 22 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-04-002465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевезення спеціальних вантажів Ярмолинецьке надлісництво
Оголошено4 вер. 10:22
Прийом пропозицій4 вер. 10:22 – 22 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-015142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 60180000-3 – Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння соняшника ДК 021:2015: 60180000-3;Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння сої ДК
021:2015: 60180000-3 ) Оголошено3 вер. 21:32
Прийом пропозицій3 вер. 21:32 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із перевезення автомобільним транспортом учасників Чемпіонату України з футболу
Оголошено3 вер. 17:07
Прийом пропозицій3 вер. 17:07 – 19 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-013575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення деревини Сколівське надлісництво Філії «Карпатський лісовий офіс»
Оголошено3 вер. 16:54
Прийом пропозицій3 вер. 16:54 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги перевезення деревини Ярмолинецьке надлісництво
Оголошено3 вер. 16:35
Прийом пропозицій3 вер. 16:35 – 21 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-011809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення,
перевезення та розвантаження деревини; Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини. Оголошено3 вер. 15:52
Прийом пропозицій3 вер. 15:52 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-011645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини Городнянське надлісництво, у т.ч.: Лот 1 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво), Лот 2 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини
(Городнянське надлісництво), Лот 3 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво) Оголошено3 вер. 15:48
Прийом пропозицій3 вер. 15:48 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-009902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Богуславське надлісництво
Оголошено3 вер. 14:59
Прийом пропозицій3 вер. 14:59 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-009498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНерегулярні пасажирські перевезення на виконання Обласної комплексної програми ветеранської політики на 2026-2028 роки
Оголошено3 вер. 14:47
Прийом пропозицій3 вер. 14:47 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-007107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження, вивезення (перевезення) та розвантаження деревини
Ім'я:Бондар Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671912286 ЄДРПОУ:43688959Оголошено3 вер. 13:23
Прийом пропозицій3 вер. 13:23 – 19 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-006806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів»
Оголошено3 вер. 13:05
Прийом пропозицій3 вер. 13:05 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-003236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини Ізяславське надлісництво у т. ч.: Лот 1: Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини, Лот 2: Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини, Лот 3: Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження
деревини, Лот 4: Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини; Лот 5: Послуги з навантаження, вивезення (перевезення) та розвантаження деревини. Оголошено3 вер. 10:49
Прийом пропозицій3 вер. 10:49 – 20 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-001556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНерегулярні пасажирські перевезення (послуги з перевезення військовозобов'язаних у військові частини та навчальні центри ЗСУ)
Ім'я:Загазей Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324854264 Веб сайт: ЄДРПОУ:22400792Оголошено3 вер. 09:52
Прийом пропозицій3 вер. 09:52 – 19 вер. 10:00