Оброблені папір і картон
Відповідно спесифікації
з 12 груд. 2017 13:58
до 27 груд. 2017 14:00
з 28 груд. 2017 15:25
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
У зв’язку з неможливістю по технічним причинам вчасно накласти ЕЦП (електронний цифровий підпис) на оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю паперу в електронній системі закупівель ProZorro, відповідно до п.1 статті 31 Закону України від 25.12.2015 року №922-VIII «Про публічні закупівлі»
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 14 груд. 2017 10:53 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Оброблені папір і картон
Код ДК 021:2015:
30197600-2 Оброблені папір і картон
|
Кількість: 2 840 шт |
Період доставки:
15 січ. 2018 – 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 14 груд. 2017 10:17 | |
| Не вказано | 12 груд. 2017 13:55 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Філія "Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"Вас може зацікавити
293 201,67 грн без ПДВ
Дивитись261 927,57 грн без ПДВ
Дивитись746 362,77 грн без ПДВ
Дивитись