Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30197600-2»
-
ID: UA-2026-09-02-012832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотопапір
Оголошено2 вер. 16:57
Прийом пропозицій2 вер. 16:57 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-001861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015:30197630-1 Папір для друку) (Харківська область)
Оголошено2 вер. 10:14
Прийом пропозицій2 вер. 10:14 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)
Оголошено31 серп. 20:59
Прийом пропозицій31 серп. 20:59 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьВідбір по закупівлі в рамковій угодіПапір, 80 г\м2, А-4
Оголошено31 серп. 16:52
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір для друку А4
Оголошено31 серп. 15:12
Прийом пропозицій31 серп. 15:12 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено31 серп. 14:42
Прийом пропозицій31 серп. 14:42 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-005066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено31 серп. 13:19
Прийом пропозицій31 серп. 13:19 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-004943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОфісний папір для друку
Оголошено31 серп. 13:07
Прийом пропозицій4 вер. 12:59 – 9 вер. 12:59 -
ID: UA-2026-08-28-009335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір для плотера
Оголошено28 серп. 15:35
Прийом пропозицій28 серп. 15:35 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-007804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір офісний
Оголошено28 серп. 14:40
Прийом пропозицій28 серп. 14:40 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-011562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено27 серп. 16:43
Прийом пропозицій27 серп. 16:43 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-009483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір для друку
Оголошено27 серп. 15:27
Прийом пропозицій27 серп. 15:27 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-003591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПапір А4
Оголошено21 серп. 11:07
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 4 вер. 11:12 -
ID: UA-2026-08-13-000674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено13 серп. 09:07
Прийом пропозицій13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2023-11-14-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, папір офісний, конверти
Оголошено14 лист. 2023 12:27
Прийом пропозицій14 лист. 2023 12:27 – 22 лист. 2023 16:00Очікувана вартість1 164 542,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-09-02-013378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір канцелярський А4)
Очікувана вартість9 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір для друку
Очікувана вартість99 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Очікувана вартість14 014,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro