Послуги з підвозу учнів дорожнім транспортом за розкладом
ДК 021:2015, 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів; (Послуги з підвозу учнів дорожнім транспортом за розкладом)
Процедура закупівлі – відкриті торги на 2018 рік, що оголошена згідно листа інформативного характеру
з 8 груд. 2017 13:32
до 25 груд. 2017 00:00
з 26 груд. 2017 13:23
до 26 груд. 2017 13:44
з 26 груд. 2017 13:44
до 28 груд. 2017 15:48
з 28 груд. 2017 15:48
до 12 січ. 2018 19:47
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з підвозу учнів дорожнім транспортом за розкладом
Код ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
|
Кількість: 1 посл. |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 8 груд. 2017 13:29 | |
| Не вказано | 26 груд. 2017 13:44 | |
| Не вказано | 26 груд. 2017 13:44 | |
|
|
||
| Не вказано | 8 груд. 2017 13:29 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 груд. 2017 18:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Цінова пропозиція | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Не вказано | 28 груд. 2017 18:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Не вказано | 28 груд. 2017 18:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Цінова пропозиція | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Не вказано | 28 груд. 2017 18:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 23:23 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 26 груд. 2017 13:44 | |
| Електронний підпис | 28 груд. 2017 15:48 | |
| Не вказано | 28 груд. 2017 15:48 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 січ. 2018 19:47 | |
| Підписаний договір | 12 січ. 2018 19:46 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:33 | |
| Цінова пропозиція | 22 груд. 2017 21:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:33 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:33 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:33 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:33 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:33 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:33 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:33 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:33 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:33 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:33 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 груд. 2017 21:33 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
483 333,33 грн без ПДВ
Дивитись701 333,33 грн без ПДВ
Дивитись854 000,00 грн без ПДВ
Дивитись