Комплекс протизсувних заходів на території парку на вул. Кадетський Гай та вул. Івана Пулюя у Солом'янському районі м. Києва (І черга)

Очікувана вартість

5 200 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 7 лист. 2017 17:03

до 1 груд. 2017 15:08

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація

з 4 груд. 2017 11:56

до 13 груд. 2017 17:22

Пропозиції розглянуто

з 13 груд. 2017 17:22

Подання пропозицій:
7 лист. 2017 17:03 – 1 груд. 2017 15:08
Період уточнень:
7 лист. 2017 17:03 – 21 лист. 2017 15:08
Відповіді на питання до:
1 груд. 2017 15:08
Оскарження умов тендера:
7 лист. 2017 17:03 – 27 лист. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
24 лист. 2017 10:15

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Причина:порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом Відповідно до частини першої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» - порушено порядок оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 груд. 2017 17:12

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40092489
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Пірог Дмитро
Володіння мовою:
Телефон:
(044) 221-60-70
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Комплекс протизсувних заходів на території парку на вул. Кадетський Гай та вул. Івана Пулюя у Солом'янському районі м. Києва (І черга)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

5 200 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 лист. 2017 18:53
Електронний підпис 8 лист. 2017 18:53
Електронний підпис 8 лист. 2017 18:53
Не вказано 4 груд. 2017 11:56

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 200 000,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
26 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "Київміськрозвиток"

Вас може зацікавити

Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт дорожнього покриття (частково) біля будинку № 11-А по вул. Набережній в селище Пісочин (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт дорожнього покриття (частково) біля будинку № 11-А по вул. Набережній в селище Пісочин (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних...
Ім'я:
Червякова Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: 0577427478 ЄДРПОУ:
04396727

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 790 169,00 грн без ПДВ

Дивитись
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи за кодом CPV за ДК 021:2015:45260000-7 – Капітальний ремонт покрівлі в будівлі Коломацького районного суду Харківської області за адресою: 63110, Україна, Харківська область, Богодухівський район, с. Різуненкове, вул. Центральна, 56
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи за кодом CPV за ДК 021:2015:45260000-7 – Капітальний ремонт покрівлі в будівлі Коломацького районного суду Харківської області за адресою: 63110, Україна, Харківська область, Богодухівський район, с. ...
Ім'я:
Малишкіна Наталя Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380577325535 ЄДРПОУ:
26281249

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 349 537,50 грн без ПДВ

Дивитись
Будівництво свердловини на території Ново-Білицького психоневрологічного інтернату для чоловіків за адресою: вул.Піділсна, 8 у Святошинському районі м.Києва
Будівництво свердловини на території Ново-Білицького психоневрологічного інтернату для чоловіків за адресою: вул.Піділсна, 8 у Святошинському районі м.Києва
Ім'я:
Довгань Людмила Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380445876279 ЄДРПОУ:
26267255

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 621 666,66 грн без ПДВ

Дивитись