код ДК 021:2015: 39540000-9 (Канати поліпропіленові)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 1 лист. 2017 16:10
до 6 лист. 2017 16:45
з 6 лист. 2017 16:45
до 9 лист. 2017 18:00
з 10 лист. 2017 11:30
до 10 лист. 2017 11:51
з 10 лист. 2017 11:51
до 15 лист. 2017 16:35
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Канати поліпропіленові
Код ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
|
Кількість: 1 400 метр погонний |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 лист. 2017 16:12 | |
| Електронний підпис | 1 лист. 2017 16:12 | |
|
|
||
| Не вказано | 10 лист. 2017 11:51 | |
| Не вказано | 10 лист. 2017 11:51 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 1 лист. 2017 16:11 | |
| Документи закупівлі | 1 лист. 2017 16:11 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
|
|
||
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
| Не вказано | 9 лист. 2017 10:21 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 15 лист. 2017 16:25 | |
| Електронний підпис | 15 лист. 2017 16:27 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 8 лист. 2017 16:45 |
| Електронний підпис | 8 лист. 2017 16:45 | |
| Підтвердження відповідності | 8 лист. 2017 16:43 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 лист. 2017 16:35 | |
| Протокол розгляду | 15 лист. 2017 16:30 |
Пропозиція
Статус
дискваліфікованоКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
238 302,50 грн без ПДВ
Дивитись238 078,00 грн без ПДВ
Дивитись301 314,37 грн без ПДВ
Дивитись