Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39540000-9»
-
ID: UA-2026-09-04-003127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСітка з клітинкою100х100мм. 1,8мм , код за ДК 021:2015: 39540000-9 “Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки”
Оголошено4 вер. 10:44
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-005986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСіткове полотно за кодом CPV за ДК 021:2015 – 39540000-9 – Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Оголошено3 вер. 12:24
Прийом пропозицій3 вер. 12:24 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСітка затінкова 80% 3,0х50м темно-зелена
Оголошено1 вер. 18:09
Прийом пропозицій7 вер. 09:00 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-009841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСітка проти граду 2,8 х 7,8 kristal LL, ширина 3,85 м; Комплект для монтажу сітки проти граду: пластикові кріплення, троси, гаки
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Оголошено1 вер. 16:25
Прийом пропозицій1 вер. 16:25 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-013367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолотно сіткове вузлове поліамідне
Оголошено31 серп. 21:57
Прийом пропозицій31 серп. 21:57 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-010673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнтидронова сітка
Оголошено31 серп. 16:39
Прийом пропозицій31 серп. 16:39 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Антидронова сітка», код 39540000-9 за ДК 021:2015 «Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки»
Оголошено31 серп. 16:32
Прийом пропозицій31 серп. 16:32 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемінь стяжний автомобільний
Оголошено31 серп. 11:48
Прийом пропозицій31 серп. 11:48 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-001898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтропи
Оголошено31 серп. 10:41
Прийом пропозицій31 серп. 10:41 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-006606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Стропи)
Оголошено27 серп. 13:43
Прийом пропозицій27 серп. 13:43 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-013934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Очікувана вартість145,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка скловолоконна145 (5*5см)
Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтроп СТП 1,0/1000 (5806)- 4 шт, Строп СТП 1 ,0/ 1500 (5 806) -2 шт, Строп CТП 2.0/2000 (5806)- 2 шт, Строп CTП 3,0/3000 (5806)-2шт, Строп CTП 3,0/2500-2 шт
Ім'я:Михайлов Олександр ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487053453 ЄДРПОУ:05519847Очікувана вартість2 547,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтроп текстильний СТП 2,0 т (4000 мм) для вантажного автомобіля спеціалізованого DAEWOO Novus CH6CA з кран-маніпулятором, KLTCH6CA1SK000010, 2025 року випуску
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпагат джгутовий (бухта)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанат джгутовий
Ім'я:Островська Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380983833759 ЄДРПОУ:08563330Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-04-012306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжгут мотузка (код ДК 021:2015 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Основа для маскувальної сітки)
Очікувана вартість336 598,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолотно сіткове вузлове поліамідне КТ хакі 187текс хіхЗ 50 Тип II 170 ТУ У 13.9-39948114-020:2023
Ім'я:Ліля БілоусE-mail: [email protected] Телефон: +380566741061, +380963690752 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052212Очікувана вартість1 540 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолотно сіткове вузлове поліамідне КТ хакі 187текс хіхЗ 50 Тип II 170 ТУ У 13.9-39948114-020:2023
Ім'я:Ліля БілоусE-mail: [email protected] Телефон: +380566741061, +380963690752 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052212Очікувана вартість1 540 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro