Постачання запасних частин та матеріалів для проведення ремонтів турбогенераторів ТВВ-1000-2МУЗ, модернізованих за технологією «ALSTOM» (теперішній «GE Power Sp. z o.o.»), встановлених на енергоблоці №3 ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом», на
енергоблоках № 1, 2 ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»
ДК 021:2015 код, 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (Постачання запасних частин та матеріалів для проведення ремонтів турбогенераторів ТВВ-1000-2МУЗ, модернізованих за технологією «ALSTOM» (теперішній «GE Power Sp. z o.o.»),
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Переговорна процедура закупівля відміняється відповідно до абзацу 6 частини 4 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» - непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 1 груд. 2017 08:39 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Постачання запасних частин та матеріалів для проведення ремонтів турбогенераторів ТВВ-1000-2МУЗ, модернізованих за технологією «ALSTOM» (теперішній «GE Power Sp. z o.o.»), встановлених на енергоблоці №3 ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом», на енергоблоках № 1, 2 ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»
Код ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів
|
Кількість: 1 128 шт |
Період доставки:
6 лист. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 26 жовт. 2017 14:56 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 26 жовт. 2017 15:01 | |
| Не вказано | 26 жовт. 2017 15:01 | |
| Електронний підпис | 26 жовт. 2017 15:01 |
Пропозиція
25 261,10 EUR без ПДВСтатус
переможець