код ДК 021:2015: 18110000-3 (Костюми робочі утеплені (напівкомбінезон та куртка))

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

65 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 17 жовт. 2017 11:02

до 20 жовт. 2017 15:00

Прийом пропозицій

з 20 жовт. 2017 15:00

до 25 жовт. 2017 16:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 жовт. 2017 15:00 – 25 жовт. 2017 16:00
Період уточнень:
17 жовт. 2017 11:02 – 20 жовт. 2017 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481407
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Костюми робочі утеплені (напівкомбінезон та куртка)

Код ДК 021:2015: 18110000-3 Формений одяг

Кількість:

47 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 жовт. 2017 11:02
Електронний підпис 17 жовт. 2017 11:04
Документи закупівлі 17 жовт. 2017 11:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
65 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
650,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"