18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного, (Чоботи робочі утеплені, черевики з високими берцями шкіряні)
Строк поставки товарів – не більше 20 календарних днів з дати отримання Постачальником кожної письмової заявки Покупця
з 4 жовт. 2017 14:53
до 20 жовт. 2017 14:58
з 23 жовт. 2017 12:28
до 23 жовт. 2017 12:49
з 23 жовт. 2017 12:49
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
На підставі статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» відмінино процедуру відкритих торгів щодо закупівлі: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного, (Чоботи робочі утеплені, черевики з високими берцями шкіряні) в зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 жовт. 2017 15:45 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Чоботи робочі утеплені, черевики з високими берцями шкіряні
Код ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
|
Кількість: 420 пар |
Період доставки:
до 31 бер. 2018
|
Місце доставки: Україна, 63460, Харківська область, Слобожанське, Балаклійське шосе,2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 4 жовт. 2017 14:53 | |
| Електронний підпис | 4 жовт. 2017 14:58 | |
| Документи закупівлі | 4 жовт. 2017 14:53 | |
| Документи закупівлі | 4 жовт. 2017 14:53 | |
| Документи закупівлі | 4 жовт. 2017 14:53 | |
| Не вказано | 23 жовт. 2017 12:49 | |
| Не вказано | 23 жовт. 2017 12:49 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 4 жовт. 2017 14:53 | |
| Документи закупівлі | 4 жовт. 2017 14:53 | |
| Документи закупівлі | 4 жовт. 2017 14:53 | |
| Документи закупівлі | 4 жовт. 2017 14:53 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 20 жовт. 2017 10:25 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 20 жовт. 2017 10:22 | |
| Технічні специфікації | 20 жовт. 2017 10:22 | |
| Цінова пропозиція | 20 жовт. 2017 10:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 20 жовт. 2017 10:22 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 10:47 | |
| Електронний підпис | 20 жовт. 2017 10:25 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 20 жовт. 2017 10:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 20 жовт. 2017 10:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 20 жовт. 2017 10:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 20 жовт. 2017 10:22 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2017 15:28 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 23 жовт. 2017 12:49 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 20 жовт. 2017 12:03 |
| Електронний підпис | 20 жовт. 2017 12:03 | |
| Технічні специфікації | 20 жовт. 2017 12:00 | |
| Технічні специфікації | 20 жовт. 2017 12:00 | |
| Технічні специфікації | 20 жовт. 2017 12:00 | |
| Технічні специфікації | 20 жовт. 2017 12:00 | |
| Технічні специфікації | 20 жовт. 2017 12:00 | |
| Технічні специфікації | 20 жовт. 2017 12:00 | |
| Технічні специфікації | 20 жовт. 2017 12:00 | |
| Технічні специфікації | 20 жовт. 2017 12:00 | |
| Технічні специфікації | 20 жовт. 2017 12:00 | |
| Технічні специфікації | 20 жовт. 2017 12:00 | |
| Технічні специфікації | 20 жовт. 2017 12:00 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Зміївська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства «Центренерго»Вас може зацікавити
230 775,00 грн без ПДВ
Дивитись129 066,66 грн без ПДВ
Дивитись277 398,75 грн без ПДВ
Дивитись