код ДК 021:2015: 18110000-3 (Костюми робочі (напівкомбинезон та куртка))

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

270 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 21 вер. 2017 11:49

до 26 вер. 2017 16:00

Прийом пропозицій

з 26 вер. 2017 16:00

до 30 вер. 2017 18:00

Аукціон

з 2 жовт. 2017 12:34

до 2 жовт. 2017 13:19

Кваліфікація

з 2 жовт. 2017 13:19

до 4 жовт. 2017 14:59

Пропозиції розглянуто

з 4 жовт. 2017 14:59

до 27 жовт. 2017 14:10

Подання пропозицій:
26 вер. 2017 16:00 – 30 вер. 2017 18:00
Початок аукціону:
2 жовт. 2017 12:34 – 2 жовт. 2017 13:19
Період уточнень:
21 вер. 2017 11:49 – 26 вер. 2017 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481407
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Костюми робочі (напівкомбинезон та куртка)

Код ДК 021:2015: 18110000-3 Формений одяг

Кількість:

311 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 вер. 2017 11:49
Електронний підпис 21 вер. 2017 11:50
Електронний підпис 21 вер. 2017 11:50
Документи закупівлі 21 вер. 2017 11:49
Документи закупівлі 21 вер. 2017 11:49
Не вказано 2 жовт. 2017 13:19
Не вказано 2 жовт. 2017 13:19

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
270 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 700,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
OOO"ПКП ЛЕГМАШ"
E-mail: [email protected] Телефон: +380577123689 Веб сайт: ЄДРПОУ:
33119366

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 вер. 2017 09:43
Не вказано 29 вер. 2017 09:43
Не вказано 29 вер. 2017 09:43

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 4 жовт. 2017 14:59
Електронний підпис 4 жовт. 2017 14:59

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 жовт. 2017 14:10
Підписаний договір 27 жовт. 2017 14:09

Пропозиція

158 610,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Бучнев Володимир Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673344619 Факс:
+380567940595
ЄДРПОУ:
39669322

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 вер. 2017 13:46
Не вказано 28 вер. 2017 13:46
Не вказано 28 вер. 2017 13:46
Не вказано 28 вер. 2017 13:46
Не вказано 28 вер. 2017 13:46
Не вказано 28 вер. 2017 13:46
Не вказано 28 вер. 2017 13:46
Не вказано 28 вер. 2017 13:46
Не вказано 28 вер. 2017 13:46

Пропозиція

184 734,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Ганна Кахічко
E-mail: [email protected] Телефон: +380950490859 ЄДРПОУ:
3133107108

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07
Не вказано 29 вер. 2017 16:07

Пропозиція

186 600,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОБАМАГ УКРАЇНА"
E-mail: [email protected] Телефон: +380938820667 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37199225

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 вер. 2017 14:34
Не вказано 29 вер. 2017 14:34
Не вказано 29 вер. 2017 14:34
Не вказано 29 вер. 2017 14:34
Не вказано 29 вер. 2017 14:34
Не вказано 29 вер. 2017 14:34
Не вказано 29 вер. 2017 14:34
Не вказано 29 вер. 2017 14:34
Не вказано 29 вер. 2017 14:34

Пропозиція

194 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Іванюта Наталія Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380936819767 ЄДРПОУ:
3307012867

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 вер. 2017 01:49
Не вказано 30 вер. 2017 01:49
Не вказано 30 вер. 2017 01:49
Не вказано 30 вер. 2017 01:49
Не вказано 30 вер. 2017 01:49
Не вказано 30 вер. 2017 01:49
Не вказано 30 вер. 2017 01:49
Не вказано 30 вер. 2017 01:49

Пропозиція

246 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Жус Олександр Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380638598519 ЄДРПОУ:
39418075

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 вер. 2017 16:40
Не вказано 29 вер. 2017 16:40
Не вказано 29 вер. 2017 16:40
Не вказано 29 вер. 2017 16:40
Не вказано 29 вер. 2017 16:40
Не вказано 29 вер. 2017 16:40
Не вказано 29 вер. 2017 16:40
Не вказано 29 вер. 2017 16:40

Пропозиція

262 005,96 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 18110000-3 «Формений одяг»
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 18110000-3 «Формений одяг»
Ім'я:
Роман Гладкий
E-mail: [email protected] Телефон: +380487882089 ЄДРПОУ:
32642110
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

361 140,27 грн без ПДВ

Дивитись
Спецодяг утеплений; 18110000-3 Формений одяг за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Спецодяг утеплений; 18110000-3 Формений одяг за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:
Міняйло Людмила Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380672190573 ЄДРПОУ:
03346331

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

415 530,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юрій Гершун
E-mail: [email protected] Телефон: +380938955884 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38524996
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

376 516,35 грн без ПДВ

Дивитись