Вугілля кам’яне марок АКО, АМ, ДГ

Очікувана вартість

430 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 5 вер. 2017 14:39

до 18 жовт. 2017 14:44

Аукціон

з 20 жовт. 2017 12:48

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
5 вер. 2017 14:39 – 18 жовт. 2017 14:44
Початок аукціону:
20 жовт. 2017 12:48
Період уточнень:
5 вер. 2017 14:39 – 8 жовт. 2017 14:44
Відповіді на питання до:
18 жовт. 2017 14:44
Оскарження умов тендера:
5 вер. 2017 14:39 – 14 жовт. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
5 вер. 2017 14:49

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 вер. 2017 14:57

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02145116
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 67700, Одеська область, Білгород-Дністровський, вул.Свято-Георгіївська,13,м.Білгород-Дністровський,Одеська область
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Буляндра Михайло Анатолійович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380484922620
E-mail:
Факс:
+380484922553

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Вугілля кам’яне марок АКО, АМ, ДГ

Код ДК 021:2015: 09111100-1 Вугілля

Кількість:

63 т

Період доставки:

1 жовт. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 67700, Одеська область, Білгород-Дністровський район, Білгород-Дністровський район

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 5 вер. 2017 14:40
Документи закупівлі 5 вер. 2017 14:40

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
430 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 150,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ відділ освіти і науки Білгород-Дністровьскої районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олена Яловіца
E-mail: [email protected] Телефон: +380687434344 ЄДРПОУ:
41341054
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

467 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юлія Гарбадин
E-mail: [email protected] Телефон: +380976030274 ЄДРПОУ:
43205042

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

760 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тамара Хідашелі
E-mail: [email protected] Телефон: +380962543724 ЄДРПОУ:
43913627

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 333,33 грн без ПДВ

Дивитись