Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09111100-1»
-
ID: UA-2026-09-04-009823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне ДГ (25-100) збагачене розсортоване ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472)
Оголошено4 вер. 14:50
Прийом пропозицій4 вер. 14:50 – 20 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-04-001535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо: Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля; Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.
Оголошено4 вер. 09:48
Прийом пропозицій4 вер. 09:48 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-000253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам’яне
Оголошено4 вер. 08:46
Прийом пропозицій4 вер. 08:46 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам’яне
Оголошено3 вер. 16:18
Прийом пропозицій3 вер. 16:18 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-003489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам'яне марки ДГ (25-100) для потреб структурних підрозділів Кіровоградського обласного центру зайнятості
Оголошено3 вер. 11:00
Прийом пропозицій3 вер. 11:00 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБрикет паливний вугільний, Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100)
Оголошено2 вер. 17:12
Прийом пропозицій2 вер. 17:12 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам’яне марки ДГ (13-100) за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо
Оголошено2 вер. 13:09
Прийом пропозицій2 вер. 13:09 – 18 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-31-013751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам’яне, брикет вугільний)
Оголошено31 серп. 23:49
Прийом пропозицій31 серп. 23:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам’яне ДГ 13-100
Оголошено31 серп. 17:02
Прийом пропозицій31 серп. 17:02 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТверде паливо (національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09110000-3 Тверде паливо)
Оголошено31 серп. 16:05
Прийом пропозицій31 серп. 16:05 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам’яне
Оголошено31 серп. 15:54
Прийом пропозицій31 серп. 15:54 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100)
Оголошено31 серп. 15:35
Прийом пропозицій31 серп. 15:35 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам’яне марки ДГ (13–100) за кодом ДК 021:2015 — 09110000-3 «Тверде паливо»(ДК 021:2015 – 09111100-1 - Вугілля)
Оголошено31 серп. 15:05
Прийом пропозицій31 серп. 15:05 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТверде паливо (вугілля Г(Г2) 25-200)
Оголошено31 серп. 13:34
Прийом пропозицій31 серп. 13:34 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-004975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам’яне
Оголошено31 серп. 13:08
Прийом пропозицій31 серп. 13:08 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-004487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитверде паливо
Оголошено31 серп. 12:38
Прийом пропозицій31 серп. 12:38 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам’яне
Оголошено31 серп. 12:22
Прийом пропозицій31 серп. 12:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне)
Ім'я:Панковська Тетяна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380960008162 ЄДРПОУ:44094941Оголошено31 серп. 11:07
Прийом пропозицій31 серп. 11:07 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-29-000853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам’яне Код ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо
Оголошено29 серп. 22:56
Прийом пропозицій29 серп. 22:56 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам’яне
Оголошено28 серп. 16:07
Прийом пропозицій28 серп. 16:07 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення