новорічні іграшки для оформлення міської вуличної ялинки(16м)

Очікувана вартість

110 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 вер. 2017 19:00

до 16 вер. 2017 19:31

Аукціон

з 18 вер. 2017 11:06

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 вер. 2017 19:00 – 16 вер. 2017 19:31
Початок аукціону:
18 вер. 2017 11:06
Період уточнень:
1 вер. 2017 19:00 – 6 вер. 2017 19:31
Відповіді на питання до:
16 вер. 2017 19:31
Оскарження умов тендера:
1 вер. 2017 19:00 – 12 вер. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
5 вер. 2017 15:34

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 вер. 2017 17:09
Не вказано 12 вер. 2017 17:09
Електронний підпис 12 вер. 2017 17:10

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37022585
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51500, Дніпропетровська область, Тернівка, бул. Артема 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталя Осмятченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380667734931
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Пластикові іграшки: куля (діаметр 250мм)-96шт.,дзвіночок з бантом(розмір 250мм)-95шт.,виноград(розмір 250мм)-95шт.Іграшки з штучної шкіри: м`яч(розмір 350мм)-1шт.

Код ДК 021:2015: 37500000-3 Ігри та іграшки; атракціони

Кількість:

287 штуки

Період доставки:

15 груд. 2017 – 20 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 51500, Дніпропетровська область, Тернівка, бул.Шахтарської слави буд.1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 1 вер. 2017 19:00
Технічні специфікації 1 вер. 2017 19:00
Електронний підпис 5 вер. 2017 15:34

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
110 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
100,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ Тернівський міський центр культури і дозвілля

Вас може зацікавити

Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків
Ім'я:
Козак Леся
E-mail: [email protected] Телефон: 380979078502 ЄДРПОУ:
44327692

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

191 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ігрове дитяче обладнання для благоустрою території с. Іванівка
Ігрове дитяче обладнання для благоустрою території с. Іванівка
Ім'я:
Леся Ошийко
E-mail: [email protected] Телефон: +380973402129 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04360913
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

183 308,33 грн без ПДВ

Дивитись
сидіння для гойдалок гніздо лелеки з металевим каркасом антивандальні посилені
сидіння для гойдалок гніздо лелеки з металевим каркасом антивандальні посилені
Ім'я:
Світлана ВЕЛИЧКО
E-mail: [email protected] Телефон: +380993823063 ЄДРПОУ:
03351970

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

201 694,44 грн без ПДВ

Дивитись