Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37500000-3»

  • ID: UA-2026-09-04-008250-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Навчально-дидактичне та ігрове обладнання

    Ім'я:
    Світлана МОЛЧАНОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт:
    https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 14:00

    Прийом пропозицій
    4 вер. 14:00 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    115 845,92 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 дн. 6 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-009320-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків

    Ім'я:
    Козак Леся
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979078502 ЄДРПОУ:
    44327692
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:04

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:04 – 18 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    191 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 22 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013475-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання для дитячих ігрових майданчиків

    Ім'я:
    Греля Аліна Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380332773159 ЄДРПОУ:
    34572192
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 22:24

    Прийом пропозицій
    31 серп. 22:24 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    873 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 16 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013244-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання для дитячих ігрових майданчиків (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 37530000-2: Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)

    Ім'я:
    КІНДЄЄВА Марта Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976586483 ЄДРПОУ:
    44101707
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 21:27

    Прийом пропозицій
    31 серп. 21:27 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    389 016,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 6 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012479-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кім-натних ігор (37535200-9 Дитяча дерев'яна пісочниця з монтажем)

    Ім'я:
    ФіліцМатяш Людмила Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442530086 ЄДРПОУ:
    39833860
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:55

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:55 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    557 230,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 15 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007931-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ігрове дитяче обладнання для благоустрою території с. Іванівка

    Ім'я:
    Леся Ошийко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973402129 Веб сайт:
    https://stav-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04360913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:09

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:09 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    183 308,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 6 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000173-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    сидіння для гойдалок гніздо лелеки з металевим каркасом антивандальні посилені

    Ім'я:
    Світлана ВЕЛИЧКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993823063 ЄДРПОУ:
    03351970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 08:28

    Прийом пропозицій
    31 серп. 08:28 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    201 694,44 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 6 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009788-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Закупівля дитячих ігрових споруд, та елементів благоустрою

    Ім'я:
    Василь Марциняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972384993, +380323130199 ЄДРПОУ:
    31417210
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:53

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:53 – 5 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    291 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-012230-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сувеніри (день/крихівці)

    Ім'я:
    Заремба Соломія Ростиславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380342754544 ЄДРПОУ:
    40293230
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-011150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інтеграційне Яйце-Кіслінг

    Ім'я:
    Дмитрук Тетяна Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385131981 Факс:
    +380385131981
    ЄДРПОУ:
    35541191
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-010886-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Іграшки

    Ім'я:
    Любов Баік
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992026214 ЄДРПОУ:
    43983610
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 215,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-007833-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 –37520000-9- іграшки (м'яка іграшка, конструктор дитячий)

    Ім'я:
    Гончаренко Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975028623 ЄДРПОУ:
    45230353
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 019,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-005437-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Іграшки

    Ім'я:
    Луцик Світлана Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680125131 ЄДРПОУ:
    22061893
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 860,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-003030-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ляльки мотанки з пакуванням

    Ім'я:
    Віталіна Гаркава
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983949120 ЄДРПОУ:
    36263776
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-001794-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інтерактивний та діагностичний інструментарій для роботи психологів та фахівців

    Ім'я:
    Юлія Кикоть
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502323942 ЄДРПОУ:
    23238081
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 768,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-014187-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кулька латекс, конфетті золотий металік, грузик для кульок (ДК 021:2015 37520000-9 Іграшки)

    Ім'я:
    Світлана Семенова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672525602 ЄДРПОУ:
    02224778
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 360,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-013786-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гра велика настільна 2в1 Кльова рибалка та пісок, МІЛЬНІ БУЛЬБАШКИ 1000мл DODO, МІЛЬНІ БУЛЬБАШКИ МЕЧ 31 СМ, Гра НА ШНУРУВЦІ ВИВЧАЄМО ОСОБИСТІСТЬ ПЕГАС, СОРТЕР ФЕРМА, ПОДАРУНКОВИЙ НАБІР ВИВЧАЙ І ГРАЙ 4В1, МИЛЬНІ БУЛЬБАШКИ ПИСТОЛЕТ, СОРТЕР ДЕРЕВ'ЯНИЙ ВЕСЕЛИЙ ПАРОВОЗИК, ДЕРЕВ'ЯНИЙ СОРТЕР ФІГУРИ … PUZZLEOK, НАСТІЛЬНА ГРА ХТО ЧИЯ МАМА?, ДЕРЕВ'ЯНА ІГРАШКА 4В1 СОРТЕР, Коврик для малювання водою, Пазли TREFL МИЛІ КОТИКИ (60 ел.), Пазли ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ (30 ел.), М'ячи масажний 6,5см пищалка зі світлом, МАГНІТНІ БЕБИ ПАЗЛИ "ДИНОЗАВРИКИ", Бебі пазли "Ферма" , ПОЯС ІНЕРЦІЙНИЙ JS04, Спецтехніка 326AB, Продукти на липучці сковорідка, ніж, дошка, ІНТЕРАКТИВНИЙ ПЛАКАТ АБЕТКА, Проектор AK0001 AB, Магнітна одягалка "Єва", ДЕРЕВ'ЯНА ФІГУРНА МОЗАЇКА IGROTEGO, ГРА НАВЧАЛЬНА СОРТУВАННЯ ЗА КОЛЬОРАМИ, Конструктор на шнурках, 115дет, викрутка, ДЕРЕВ'ЯНА ІГРАШКА БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА ДОШКА 5в1, ДЕРЕВ'ЯНА ІГРАШКА ШНУРУВКА, ГРА НАСТІЛЬНА З ЛИПУЧКАМИ ПОРИ РОКУ.

    Ім'я:
    Комарницький Михайло
    E-mail: [email protected] Телефон: 380938300068 ЄДРПОУ:
    35272507
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 890,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010936-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стіл з підсвіткою для пісочної анімації

    Ім'я:
    Роман Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322634214 ЄДРПОУ:
    08682683
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-009161-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

    Ім'я:
    Наталія БАТРАК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976009251 ЄДРПОУ:
    43985733
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    95 060,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-005543-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дитяча гірка пластикова 3 м

    Ім'я:
    Галина Трисирука
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973297956 ЄДРПОУ:
    40620238
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 186,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro