Реконструкція загальноосвітнього навчального закладу № 241 за адресою: вул. Голосіївська, 12

Реконструкція загальноосвітнього навчального закладу № 241 за адресою: вул. Голосіївська, 12 згідно додатків №1,2 документації закупівлі

Очікувана вартість

8 100 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 26 лип. 2017 09:54

до 14 серп. 2017 18:00

Аукціон

з 15 серп. 2017 12:47

до 15 серп. 2017 13:08

Кваліфікація

з 15 серп. 2017 13:08

до 23 серп. 2017 18:53

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
26 лип. 2017 09:54 – 14 серп. 2017 18:00
Початок аукціону:
15 серп. 2017 12:47 – 15 серп. 2017 13:08
Період уточнень:
26 лип. 2017 09:54 – 4 серп. 2017 18:00
Відповіді на питання до:
14 серп. 2017 18:00
Оскарження умов тендера:
26 лип. 2017 09:54 – 10 серп. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
26 лип. 2017 10:16

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

ст. 31 ч.1 Порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32525198
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03127, Київська область, Київ, проспект 40-річчя Жовтня, 89
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Смицнюк Світлана Степанівна
Володіння мовою:
Телефон:
380442571930
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Реконструкція загальноосвітнього навчального закладу № 241 за адресою: вул. Голосіївська, 12

Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Код specialNorms: 000 Спеціальні норми та інше

Кількість:

1 лот

Період доставки:

1 вер. 2017 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 03039, Київська область, Київ, Голосіївська, 12

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 серп. 2017 13:08
Не вказано 15 серп. 2017 13:08
Документи закупівлі 26 лип. 2017 09:58
Електронний підпис 26 лип. 2017 10:16
Документи закупівлі 26 лип. 2017 10:08
Проєкт договору 26 лип. 2017 09:59
Технічні специфікації 26 лип. 2017 09:57
26 лип. 2017 09:59

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
8 100 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
40 500,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Бережний Роман Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380932988814 ЄДРПОУ:
33481618

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 серп. 2017 17:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 серп. 2017 17:10
Технічні специфікації 14 серп. 2017 17:10
Кошторис 14 серп. 2017 17:10
Цінова пропозиція 14 серп. 2017 17:10
Цінова пропозиція 14 серп. 2017 17:17
Електронний підпис 14 серп. 2017 17:15
Електронний підпис 14 серп. 2017 17:15
Електронний підпис 14 серп. 2017 17:15
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 17:10
Цінова пропозиція 14 серп. 2017 17:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 серп. 2017 17:10

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
18 серп. 2017 18:45
Витяг з реєстру 15 серп. 2017 13:09
Електронний підпис 19 серп. 2017 10:31
Електронний підпис 19 серп. 2017 10:31

Пропозиція

8 090 334,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Андрей Щегольков
E-mail: [email protected] Телефон: +380975654356 ЄДРПОУ:
39030430

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 серп. 2017 14:20
Цінова пропозиція 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 серп. 2017 14:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 серп. 2017 14:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 серп. 2017 14:20
Підтвердження відповідності 14 серп. 2017 14:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 серп. 2017 14:20

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 серп. 2017 18:48
Витяг з реєстру 19 серп. 2017 10:35
23 серп. 2017 18:46

Пропозиція

8 100 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство капітального будівництва, реконструкції та інвестицій "Голосіїво-будінвест"

Вас може зацікавити

«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області. Коригування» (Код код ДК 021:2015-45454000-4 Реконструкція)
«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області. Коригування» (Код код ДК 021:2015-45454000-4 Реконструкція)
Ім'я:
Гніздовська Софія Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380938578804 ЄДРПОУ:
04369682
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 134 519,00 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція частини двоповерхової нежитлової будівлі під тимчасове житло для ВПО (внутрішньо переміщених осіб) за адресою: Соборний Майдан,6А, м.Радомишль, Житомирського району, Житомирської області
Реконструкція частини двоповерхової нежитлової будівлі під тимчасове житло для ВПО (внутрішньо переміщених осіб) за адресою: Соборний Майдан,6А, м.Радомишль, Житомирського району, Житомирської області
Ім'я:
Лютікова Галина Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380985011162 Факс:
+380413242350
ЄДРПОУ:
41889451

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 657 102,00 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція системи електропостачання та/або теплопостачання та/або гарячого водопостачання із застосуванням відновлювальних чи альтернативних джерел енергії в житловому будинку ОСББ «ТУМАНЯНА 3» за адресою: вул. Ованеса Туманяна 3 в Дніпровському районі м. Києва (код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція )
Реконструкція системи електропостачання та/або теплопостачання та/або гарячого водопостачання із застосуванням відновлювальних чи альтернативних джерел енергії в житловому будинку ОСББ «ТУМАНЯНА 3» за адресою: вул. Ованеса Туманяна 3 в Дніпровському районі м. ...
Ім'я:
Валентина Скляренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442255410, +380442255427 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25772436

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 838 486,00 грн без ПДВ

Дивитись