Манометри

Манометри

Очікувана вартість

60 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 21 лип. 2017 11:56

до 24 лип. 2017 13:00

Прийом пропозицій

з 24 лип. 2017 14:00

до 27 лип. 2017 14:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 27 лип. 2017 14:02

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
24 лип. 2017 14:00 – 27 лип. 2017 14:00
Період уточнень:
21 лип. 2017 11:56 – 24 лип. 2017 13:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

Відповідно до аб. 3 ст. 31 Закону "Про публічні закупівлі" через порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 серп. 2017 11:39

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
33873405
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Кобилянського 223а, 50002
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Слюсаренко
Володіння мовою:
Телефон:
0679391330
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Манометри

Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів

Кількість:

200 штуки

Період доставки:

3 серп. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Украина, 50002, Днепропетровская область, Кривой Рог, Кривой Рог, Днепропетровская область, Украина, Кобилянського, 223-а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 21 лип. 2017 12:01
Електронний підпис 21 лип. 2017 12:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
60 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
600,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВ "СП Укрпромпоставка"
E-mail: [email protected] Телефон: +380577835763 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38878062

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18
Не вказано 27 лип. 2017 13:18

Пропозиція

43 800,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДВГРЗ ДСНС України

Вас може зацікавити

Датчик тиску «Сафір М»-5430-02-УХЛ3.1*(+5…+80)-0,25-16,0 kРа-10-42-Н37У-РГ-(2,5…63,0 kРа) ДК 021:2015 –38420000-5 – «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів»
Датчик тиску «Сафір М»-5430-02-УХЛ3.1*(+5…+80)-0,25-16,0 kРа-10-42-Н37У-РГ-(2,5…63,0 kРа) ДК 021:2015 –38420000-5 – «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів»
Ім'я:
Наталія Козак
E-mail: [email protected] Телефон: +380322293011 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05506460
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

57 670,00 грн без ПДВ

Дивитись
Універсальні твердоміри для визначення твердості полімерних і композитних матеріалів за шкалами Shore A та Shore D
Універсальні твердоміри для визначення твердості полімерних і композитних матеріалів за шкалами Shore A та Shore D
Ім'я:
Проць Мар′яна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380977068852 ЄДРПОУ:
02071010

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

102 040,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Дарина Повна
E-mail: [email protected] Телефон: +380564990173 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00130850
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

82 769,69 грн без ПДВ

Дивитись