Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38420000-5»
-
ID: UA-2026-09-04-012564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораКомбіновані будинкові регулятори тиску газу
Оголошено4 вер. 16:33
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 12 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-04-011770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораКомбіновані будинкові регулятори тиску газу
Оголошено4 вер. 15:51
Прийом пропозицій8 вер. 16:00 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-003149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораКомбіновані будинкові регулятори тиску
Оголошено4 вер. 10:45
Прийом пропозицій8 вер. 10:30 – 13 вер. 10:30 -
ID: UA-2026-09-03-008960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораРегулятори тиску газу
Оголошено3 вер. 14:31
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-007860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів, 38420000-5 (лічильники води)
Оголошено3 вер. 13:50
Прийом пропозицій3 вер. 13:50 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-007275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання витрати
Оголошено3 вер. 13:27
Прийом пропозицій3 вер. 13:27 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-002417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Оголошено3 вер. 10:21
Прийом пропозицій3 вер. 10:21 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-012721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораКомбіновані будинкові регулятори тиску газу
Оголошено2 вер. 16:51
Прийом пропозицій7 вер. 09:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораКомбінований будинковий регулятор тиску газу
Оголошено1 вер. 17:26
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Пристрої звужувальні)
Оголошено1 вер. 16:01
Прийом пропозицій1 вер. 16:01 – 18 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-003406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-764_38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Ротаметри)
Оголошено1 вер. 11:52
Прийом пропозицій1 вер. 11:52 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДатчик тиску «Сафір М»-5430-02-УХЛ3.1*(+5…+80)-0,25-16,0 kРа-10-42-Н37У-РГ-(2,5…63,0 kРа) ДК 021:2015 –38420000-5 – «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів»
Оголошено1 вер. 09:33
Прийом пропозицій1 вер. 09:33 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРедуктор вуглекислотний
Оголошено31 серп. 16:22
Прийом пропозицій31 серп. 16:22 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-010006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Оголошено31 серп. 16:16
Прийом пропозицій31 серп. 16:16 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Манометри(Лот №1 Манометри; Лот №2 Манометри; Лот №3 Манометри))
Оголошено31 серп. 15:23
Прийом пропозицій31 серп. 15:23 – 10 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-007038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимірювальні прилади та супутні товари
Оголошено31 серп. 14:38
Прийом пропозицій31 серп. 14:38 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-006136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальні твердоміри для визначення твердості полімерних і композитних матеріалів за шкалами Shore A та Shore D
Оголошено31 серп. 14:04
Прийом пропозицій31 серп. 14:04 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-005201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораКомбінований будинковий регулятор тиску газу 10 м3
Оголошено31 серп. 13:21
Прийом пропозицій4 вер. 15:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермоперетворювачі в асортименті
Оголошено31 серп. 11:22
Прийом пропозицій31 серп. 11:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-756_38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Комерційний вузол обліку газу)
Оголошено31 серп. 10:51
Прийом пропозицій31 серп. 10:51 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення