ДК 021:2015, 09111100-1 - Вугілля
- Вугілля кам’яне марки АО (25-50)
з 18 лип. 2017 09:57
до 2 серп. 2017 10:00
з 3 серп. 2017 13:32
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Недотримано вимоги абзацу 2 п.1 розділу ІІ Порядку № 454. У зв’язку з тим, що дані порушення неможливо усунути, голова Тендерного комітету наголосила, що процедуру відкритих торгів потрібно скасувати, визнавши її недійсною. Натомість провести новий аукціон, враховуючи вищевказані зауваження.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 19 лип. 2017 16:06 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ДК 021:2015, 09111100-1 - Вугілля
Код ДК 021:2015:
09111100-1 Вугілля
|
Кількість: 9 780 кг |
Період доставки:
20 серп. 2017 – 1 жовт. 2017
|
Місце доставки: Україна, 28130, Кіровоградська область, с. Вишнівці, вул. Шкільна буд. 2 |
| 2 |
ДК 021:2015, 09111100-1 - Вугілля
Код ДК 021:2015:
09111100-1 Вугілля
|
Кількість: 30 000 кг |
Період доставки:
20 серп. 2017 – 1 жовт. 2017
|
Місце доставки: Україна, 28122, Кіровоградська область, с. Куцеволівка, вул. Шевченка буд. 121 |
| 3 |
ДК 021:2015, 09111100-1 - Вугілля
Код ДК 021:2015:
09111100-1 Вугілля
|
Кількість: 30 000 кг |
Період доставки:
20 серп. 2017 – 1 жовт. 2017
|
Місце доставки: Україна, 28121, Кіровоградська область, с. Деріївка, вул. Риндака буд. 1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 18 лип. 2017 09:57 | |
| Не вказано | 18 лип. 2017 14:24 | |
| Не вказано | 18 лип. 2017 09:57 | |
| Електронний підпис | 18 лип. 2017 10:19 | |
| Електронний підпис | 18 лип. 2017 10:19 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 18 лип. 2017 14:24 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Онуфріївської державної районної державної адміністраціїВас може зацікавити
467 500,00 грн без ПДВ
Дивитись760 000,00 грн без ПДВ
Дивитись333 333,33 грн без ПДВ
Дивитись