код ДК 021:2015: 18810000-0 (Черевики робочі (виробництво “REIS”))

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

180 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 19 черв. 2017 14:21

до 22 черв. 2017 16:00

Прийом пропозицій

з 22 черв. 2017 16:00

до 26 черв. 2017 16:30

Аукціон

з 27 черв. 2017 12:23

до 27 черв. 2017 12:56

Кваліфікація

з 27 черв. 2017 12:56

до 11 лип. 2017 13:33

Пропозиції розглянуто

з 11 лип. 2017 13:33

до 3 серп. 2017 12:23

Подання пропозицій:
22 черв. 2017 16:00 – 26 черв. 2017 16:30
Початок аукціону:
27 черв. 2017 12:23 – 27 черв. 2017 12:56
Період уточнень:
19 черв. 2017 14:21 – 22 черв. 2017 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481407
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Черевики робочі (виробництво “REIS”)

Код ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного

Кількість:

314 пара

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 черв. 2017 12:56
Не вказано 27 черв. 2017 12:56
Документи закупівлі 19 черв. 2017 14:21
Електронний підпис 19 черв. 2017 14:22
Не вказано 19 черв. 2017 14:21

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
180 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 800,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕДЛЕКС ГРУП"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503370400 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40299211

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 черв. 2017 13:11
Не вказано 26 черв. 2017 13:11
Не вказано 27 черв. 2017 13:38
Не вказано 26 черв. 2017 13:11
Не вказано 26 черв. 2017 13:11
Не вказано 26 черв. 2017 13:11
Не вказано 26 черв. 2017 13:11
Не вказано 26 черв. 2017 13:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 лип. 2017 13:33
Протокол розгляду 11 лип. 2017 13:33

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 3 серп. 2017 12:22
Електронний підпис 3 серп. 2017 12:23

Пропозиція

126 284,52 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Бучнев Володимир Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673344619 Факс:
+380567940595
ЄДРПОУ:
39669322

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 черв. 2017 16:56
Не вказано 23 черв. 2017 16:56

Пропозиція

126 312,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
ООО"Украинская международная торговая компания "
E-mail: [email protected] Телефон: +380952754919 Веб сайт: ЄДРПОУ:
36046631

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 черв. 2017 13:15
Не вказано 26 черв. 2017 13:15

Пропозиція

150 720,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
ООО "НПП "Защита Украины"
E-mail: [email protected] Телефон: +380676408010 Веб сайт: ЄДРПОУ:
35738706

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 черв. 2017 08:43
Не вказано 26 черв. 2017 08:43
Не вказано 26 черв. 2017 08:42
Не вказано 26 черв. 2017 08:43
Не вказано 26 черв. 2017 08:43
Не вказано 26 черв. 2017 08:43
Не вказано 26 черв. 2017 08:43
Не вказано 26 черв. 2017 08:43
Не вказано 26 черв. 2017 08:43
Не вказано 26 черв. 2017 08:43
Не вказано 26 черв. 2017 08:43

Пропозиція

154 488,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Віктор Губін
E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 ЄДРПОУ:
03562537
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

129 066,66 грн без ПДВ

Дивитись
код ДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (взуття робоче в асортименті)
код ДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (взуття робоче в асортименті)
Ім'я:
Зленко Роман Леонідович
E-mail: [email protected] Телефон: 380445251909 ЄДРПОУ:
32375554

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

277 398,75 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тетяна Михайлівна Якуба
E-mail: [email protected] Телефон: +380472636651 ЄДРПОУ:
33282822

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

136 916,67 грн без ПДВ

Дивитись