Система мамографічна з системою цифрової рентгенографії для мамографії або еквівалент mammography system with digital radiography system for mammography or equivalent

Очікувана вартість

4 700 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 9 черв. 2017 14:36

до 26 черв. 2017 11:00

Аукціон

з 27 черв. 2017 15:21

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
9 черв. 2017 14:36 – 26 черв. 2017 11:00
Початок аукціону:
27 черв. 2017 15:21
Період уточнень:
9 черв. 2017 14:36 – 16 черв. 2017 11:00
Відповіді на питання до:
26 черв. 2017 11:00
Оскарження умов тендера:
9 черв. 2017 14:36 – 22 черв. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
12 черв. 2017 15:54

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Створення нової закупівлі - Відкриті торги з публікацією англійською мовою

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 черв. 2017 15:54

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01111049
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Привокзальна, 17
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ломович Віта Миколаївна (Lomovych Vita Mykolaivna)
Володіння мовою:
Телефон:
380986414145,380342592227
E-mail:
Факс:
342592227

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Система мамографічна з системою цифрової рентгенографії для мамографії або еквівалент mammography system with digital radiography system for mammography or equivalent

Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

9 серп. 2017 – 9 жовт. 2017

Місце доставки:

Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Привокзальна, 17

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 черв. 2017 14:40
Електронний підпис 9 черв. 2017 14:43
Не вказано 9 черв. 2017 14:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 700 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
47 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Міська поліклініка №5"

Вас може зацікавити

Апарат ультразвукової діагностики з додатковими датчиками (код НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, Код НК 031:2024 Z11040104-Мультидисциплінарні ультразвукові сканери (внутрішні органи і кардіологія тощо)
Апарат ультразвукової діагностики з додатковими датчиками (код НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, Код НК 031:2024 Z11040104-Мультидисциплінарні ультразвукові сканери (внутрішні органи і кардіологія тощо)
Ім'я:
Андрій Мих
E-mail: [email protected] Телефон: +380322957079 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01996792
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
МОБІЛЬНИЙ РЕНТГЕНІВСЬКИЙ АПАРАТ У КОМПЛЕКТІ З ЦИФРОВОЮ ДІАГНОСТИЧНОЮ СИСТЕМОЮ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
МОБІЛЬНИЙ РЕНТГЕНІВСЬКИЙ АПАРАТ У КОМПЛЕКТІ З ЦИФРОВОЮ ДІАГНОСТИЧНОЮ СИСТЕМОЮ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
Ім'я:
Інга Сидоренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380502097344 ЄДРПОУ:
40835473

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 722 663,55 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Система рентгенівська флюороскопічна)
ДК 021:2015:33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Система рентгенівська флюороскопічна)
Ім'я:
Баркалов Дмитро Андрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380573430655 ЄДРПОУ:
02012154

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись