шкільний автобус

Очікувана вартість

3 560 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 трав. 2017 16:52

до 2 черв. 2017 16:57

Аукціон

з 6 черв. 2017 15:10

до 6 черв. 2017 15:37

Кваліфікація

з 6 черв. 2017 15:37

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 трав. 2017 16:52 – 2 черв. 2017 16:57
Початок аукціону:
6 черв. 2017 15:10 – 6 черв. 2017 15:37
Період уточнень:
17 трав. 2017 16:52 – 23 трав. 2017 16:57
Відповіді на питання до:
2 черв. 2017 16:57
Оскарження умов тендера:
17 трав. 2017 16:52 – 29 трав. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 трав. 2017 16:56

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Процедура відкритих торгів на закупівлю: основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– 34120000-4 - Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (шкільний автобус) (оголошення про проведення процедури закупівлі: UA-2017-05-17-000690-c) відмінена, відповідно до частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами), за причиною – «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель».

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 черв. 2017 15:51

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02141331
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 22700, Вінницька область, Іллінці, вул. Соборна 18
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Красноштан Олена Сергіївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380434521030
E-mail:
Факс:
+380434521030

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

шкільний автобус

Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб

Кількість:

2 шт

Період доставки:

26 черв. 2017 – 31 лип. 2017

Місце доставки:

Україна, 22700, Вінницька область, Іллінецький район, вул. Соборна, 18

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 17 трав. 2017 16:52
Документи закупівлі 17 трав. 2017 16:52
Не вказано 6 черв. 2017 15:37
Не вказано 6 черв. 2017 15:37
17 трав. 2017 16:52
Електронний підпис 17 трав. 2017 16:56
17 трав. 2017 16:52
Технічні специфікації 17 трав. 2017 16:52
Документи закупівлі 17 трав. 2017 16:52

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 560 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
18 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Олена Головачук
E-mail: [email protected] Телефон: +380932144249 ЄДРПОУ:
39031774

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 черв. 2017 15:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:14
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:13
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:14
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:13
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:14
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:14
Електронний підпис 2 черв. 2017 15:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:13
Підтвердження відповідності 2 черв. 2017 11:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:14
Цінова пропозиція 2 черв. 2017 11:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:14

Пропозиція

3 320 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Сергей Попадько
E-mail: [email protected] Телефон: +380674701595, +380472504078 ЄДРПОУ:
35377451

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 черв. 2017 11:15
Підтвердження відповідності 2 черв. 2017 11:12
Підтвердження відповідності 2 черв. 2017 11:13
Підтвердження відповідності 2 черв. 2017 11:12
Цінова пропозиція 2 черв. 2017 11:13
Підтвердження відповідності 2 черв. 2017 11:13
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:13
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:13
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:13
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:12
Підтвердження відповідності 2 черв. 2017 11:12
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:12
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:13
Підтвердження відповідності 2 черв. 2017 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 11:12
Електронний підпис 2 черв. 2017 11:15
Електронний підпис 2 черв. 2017 11:15
Підтвердження відповідності 2 черв. 2017 11:12
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:12
Технічні специфікації 2 черв. 2017 11:12
Підтвердження відповідності 2 черв. 2017 16:01

Пропозиція

3 554 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Пасічний Віталій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380667865482 Факс:
+380445924080
Веб сайт: ЄДРПОУ:
32982101

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 черв. 2017 16:17
Технічні специфікації 2 черв. 2017 16:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 16:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 16:12
Технічні специфікації 2 черв. 2017 16:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 16:12
Технічні специфікації 2 черв. 2017 16:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 16:12
Технічні специфікації 2 черв. 2017 16:12
Електронний підпис 2 черв. 2017 16:17
Технічні специфікації 2 черв. 2017 16:12
Технічні специфікації 2 черв. 2017 16:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 черв. 2017 16:12
Цінова пропозиція 2 черв. 2017 16:12

Пропозиція

3 560 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, молоді та спорту Іллінецької районної державної адміністрації Вінницької області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ірина Сеїна
E-mail: [email protected] Телефон: +380990149252 ЄДРПОУ:
45243891

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 208 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Авдоніна Олена Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 ЄДРПОУ:
20055078
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 244 775,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Оксана Островська
E-mail: [email protected] Телефон: +380507680483 ЄДРПОУ:
42631262

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 391 111,11 грн без ПДВ

Дивитись