ДК 021:2015 – 34110000-1 - Легкові автомобілі (автомобіль легковий пасажирський-В, який був у використанні)

Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю: 20 000 грн. (двадцять тисяч грн). Учасник-переможець вносить на рахунок Замовника: 37118016002400, МФО 802015 ГУДКСУ у Вінницькій області, код ЄДРПОУ 21731529 Могилів-Подільська районна рада, розмір забезпечення виконання договору про закупівлю після оприлюднення в системі повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, але не пізніше дати укладення договору про закупівлю.

Очікувана вартість

440 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 28 квіт. 2017 18:00

до 17 трав. 2017 16:00

Аукціон

з 18 трав. 2017 11:45

до 18 трав. 2017 12:06

Кваліфікація

з 18 трав. 2017 12:06

до 23 трав. 2017 14:42

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
28 квіт. 2017 18:00 – 17 трав. 2017 16:00
Початок аукціону:
18 трав. 2017 11:45 – 18 трав. 2017 12:06
Період уточнень:
28 квіт. 2017 18:00 – 7 трав. 2017 16:00
Відповіді на питання до:
17 трав. 2017 16:00
Оскарження умов тендера:
28 квіт. 2017 18:00 – 13 трав. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
28 квіт. 2017 18:46

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21731529
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 24000, Вінницька область, м. Могилів-Подільський, площа Шевченка, буд. 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Поліна Коломієць
Володіння мовою:
Телефон:
380982700631
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

автомобіль легковий пасажирський-В, який був у використанні

Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

1 черв. 2017 – 30 черв. 2017

Місце доставки:

Україна, 24000, Вінницька область, м. Могилів-Подільський, площа Шевченка, буд. 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 квіт. 2017 18:46
Не вказано 18 трав. 2017 12:06
Не вказано 18 трав. 2017 12:06
Документи закупівлі 28 квіт. 2017 18:00

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
440 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
500,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
денис крижанівський
E-mail: [email protected] Телефон: +380982980969 ЄДРПОУ:
3365413294

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 трав. 2017 15:21
Не вказано 17 трав. 2017 12:45
Не вказано 16 трав. 2017 15:21
Не вказано 16 трав. 2017 15:21
Не вказано 16 трав. 2017 15:21
Не вказано 16 трав. 2017 15:21
Не вказано 17 трав. 2017 12:45
Не вказано 16 трав. 2017 15:21
Не вказано 16 трав. 2017 15:21
Не вказано 16 трав. 2017 15:21
Не вказано 16 трав. 2017 15:21
Не вказано 16 трав. 2017 15:21

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 трав. 2017 16:39
Не вказано 22 трав. 2017 16:34

Пропозиція

435 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Вячеслав Блах
E-mail: [email protected] Телефон: +380636581451 ЄДРПОУ:
3436000653

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 трав. 2017 10:16
Не вказано 17 трав. 2017 10:16
Не вказано 17 трав. 2017 10:16
Не вказано 17 трав. 2017 10:16
Не вказано 17 трав. 2017 10:16

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 трав. 2017 14:36
Не вказано 23 трав. 2017 14:36
Електронний підпис 23 трав. 2017 14:42

Пропозиція

438 500,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Могилів-Подільська районна рада

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро КОВАЛЬ
E-mail: [email protected] Телефон: +380567565208 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108866
25
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

507 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Вживаний вантажний мікроавтобус / малотоннажний фургон (Mercedes-Benz Vito вантажний або еквівалент)
Вживаний вантажний мікроавтобус / малотоннажний фургон (Mercedes-Benz Vito вантажний або еквівалент)
Ім'я:
Людмила Янковська
E-mail: [email protected] Телефон: +380961560435 ЄДРПОУ:
32844090

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

375 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Василь Силін
E-mail: [email protected] Телефон: +380965314282 ЄДРПОУ:
26622851
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

821 234,00 грн з ПДВ

Дивитись