ДК 021-2015: 44610000-9 "Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску"

Дихальний кисневий концентратор

Очікувана вартість

109 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 26 квіт. 2017 14:40

до 4 трав. 2017 14:45

Прийом пропозицій

з 4 трав. 2017 14:45

до 10 трав. 2017 14:45

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 10 трав. 2017 14:49

до 12 трав. 2017 16:09

Пропозиції розглянуто

з 12 трав. 2017 16:09

до 19 трав. 2017 12:08

Подання пропозицій:
4 трав. 2017 14:45 – 10 трав. 2017 14:45
Період уточнень:
26 квіт. 2017 14:40 – 4 трав. 2017 14:45

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02012556
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84313, Донецька область, Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Стельмашонок Алла Георгіївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380626442164
E-mail:
Факс:
+380626442164

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 "Технічне завдання" до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель

Код ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

Кількість:

1 од

Період доставки:

до 1 черв. 2017

Місце доставки:

Україна, 84182, Донецька область, Миколаївка, вул.Миру, 13

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 26 квіт. 2017 14:41
Електронний підпис 26 квіт. 2017 14:44

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
109 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
545,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
3 250,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Тарасюк Ярослава Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380443329884 Факс:
+380443329884
ЄДРПОУ:
40087705

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 трав. 2017 16:22
Не вказано 4 трав. 2017 16:22
Не вказано 4 трав. 2017 16:22
Не вказано 4 трав. 2017 16:22
Не вказано 4 трав. 2017 16:22

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 трав. 2017 16:09
Ліцензія 12 трав. 2017 16:07

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 трав. 2017 12:08
Підписаний договір 19 трав. 2017 12:00

Пропозиція

107 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент охорони здоров"я Донецької обласної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Ім'я:
Поліна Кумановська
E-mail: [email protected] Телефон: +380930156029 ЄДРПОУ:
02005026

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

58 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Контейнери спеціально призначені для збору твердих побутових відходів
Контейнери спеціально призначені для збору твердих побутових відходів
Ім'я:
Василь Сливка
E-mail: [email protected] Телефон: +380967346215 ЄДРПОУ:
32872573

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

83 833,33 грн без ПДВ

Дивитись
Бочки металеві для зберігання та транспортування бензину та дизельного палива за кодом ДК 021:2015 44610000-9 «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску»
Бочки металеві для зберігання та транспортування бензину та дизельного палива за кодом ДК 021:2015 44610000-9 «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску»
Ім'я:
Віра Жека
E-mail: [email protected] Телефон: +380673091303, +380984149235 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42260364
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

207 690,00 грн без ПДВ

Дивитись