код ДК 021:2015: 48620000-0 (Пакети програмного забезпечення)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

160 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 24 квіт. 2017 11:03

до 27 квіт. 2017 16:00

Прийом пропозицій

з 27 квіт. 2017 16:00

до 4 трав. 2017 18:00

Аукціон

з 5 трав. 2017 13:27

до 5 трав. 2017 14:12

Кваліфікація

з 5 трав. 2017 14:12

до 11 трав. 2017 15:53

Пропозиції розглянуто

з 11 трав. 2017 15:53

до 12 черв. 2017 16:41

Подання пропозицій:
27 квіт. 2017 16:00 – 4 трав. 2017 18:00
Початок аукціону:
5 трав. 2017 13:27 – 5 трав. 2017 14:12
Період уточнень:
24 квіт. 2017 11:03 – 27 квіт. 2017 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481407
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Пакети програмного забезпечення

Код ДК 021:2015: 48620000-0 Операційні системи

Кількість:

25 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 24 квіт. 2017 11:03
Не вказано 5 трав. 2017 14:12
Не вказано 5 трав. 2017 14:12
Не вказано 24 квіт. 2017 11:03
Електронний підпис 24 квіт. 2017 11:04

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
160 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 600,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Іванцова Наталія Дмитріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380512477307 Факс:
+380512477307
ЄДРПОУ:
30126040
38
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 трав. 2017 16:15
Не вказано 6 трав. 2017 17:14
Не вказано 4 трав. 2017 16:15
Не вказано 4 трав. 2017 16:15
Не вказано 4 трав. 2017 16:15
Не вказано 4 трав. 2017 16:15
Не вказано 4 трав. 2017 16:15
Не вказано 4 трав. 2017 16:15
Не вказано 4 трав. 2017 16:15

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 трав. 2017 15:53
Протокол розгляду 11 трав. 2017 15:47

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 12 черв. 2017 16:41
Електронний підпис 12 черв. 2017 16:41

Пропозиція

137 275,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Катерина Прокопенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380444515781 ЄДРПОУ:
40753616

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 трав. 2017 13:48
Не вказано 4 трав. 2017 13:46
Не вказано 4 трав. 2017 13:46
Не вказано 4 трав. 2017 13:48
Не вказано 4 трав. 2017 13:46
Не вказано 4 трав. 2017 13:46
Не вказано 4 трав. 2017 13:46
Не вказано 4 трав. 2017 13:46
Не вказано 4 трав. 2017 13:48
Не вказано 4 трав. 2017 13:46
Не вказано 4 трав. 2017 13:46
Не вказано 4 трав. 2017 13:46
Не вказано 4 трав. 2017 13:46

Пропозиція

138 450,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Товариство з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ «АМІКА»
E-mail: [email protected] Телефон: +380(63)771-55-86 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38977500

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 трав. 2017 17:28
Не вказано 4 трав. 2017 17:28
Не вказано 4 трав. 2017 17:28
Не вказано 4 трав. 2017 17:28
Не вказано 4 трав. 2017 17:28
Не вказано 4 трав. 2017 17:28
Не вказано 4 трав. 2017 17:28
Не вказано 4 трав. 2017 17:28
Не вказано 4 трав. 2017 17:28
Не вказано 4 трав. 2017 17:28
Не вказано 4 трав. 2017 17:28

Пропозиція

138 874,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
ТОВ "АМ ІНТЕГРАТОР СОФТ"
E-mail: [email protected] Телефон: +380502082313 ЄДРПОУ:
40151911

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 трав. 2017 12:04
Не вказано 4 трав. 2017 12:04
Не вказано 4 трав. 2017 12:04
Не вказано 4 трав. 2017 12:04
Не вказано 4 трав. 2017 12:04
Не вказано 4 трав. 2017 12:04
Не вказано 4 трав. 2017 12:04
Не вказано 4 трав. 2017 12:04
Не вказано 4 трав. 2017 12:04
Не вказано 4 трав. 2017 12:04
Не вказано 4 трав. 2017 12:04
Не вказано 4 трав. 2017 12:04

Пропозиція

142 470,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Віктор Котенок
E-mail: [email protected] Телефон: +380445370153 ЄДРПОУ:
38150154

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 4 трав. 2017 14:55
Підтвердження відповідності 4 трав. 2017 14:55
Цінова пропозиція 4 трав. 2017 14:55
Підтвердження відповідності 4 трав. 2017 14:55
Підтвердження відповідності 4 трав. 2017 14:55
Підтвердження відповідності 4 трав. 2017 14:55

Пропозиція

146 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Дмитро Месель-Веселяк
E-mail: [email protected] Телефон: +380638221351 ЄДРПОУ:
33946368

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:38
Цінова пропозиція 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:37
Технічні специфікації 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:38
Цінова пропозиція 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:39
Технічні специфікації 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:38
Підтвердження відповідності 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:38
Не вказано 4 трав. 2017 13:38

Пропозиція

155 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ліцензія на використання віддаленого доступу до серверної операційної системи Microsoft Windows Server 2025 Remote Desktop Services User CAL
Ліцензія на використання віддаленого доступу до серверної операційної системи Microsoft Windows Server 2025 Remote Desktop Services User CAL
Ім'я:
Швець Олена Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380662503899 ЄДРПОУ:
42688455

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

116 928,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з постачання ліцензійного програмного забезпечення Операційна система Windows 11 pro FPP - на USB носії українська мова (HAV-00195)
Послуги з постачання ліцензійного програмного забезпечення Операційна система Windows 11 pro FPP - на USB носії українська мова (HAV-00195)
Ім'я:
Тарасова Тетяна Геннадіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:
+380462652550
ЄДРПОУ:
38590042

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

80 023,32 грн без ПДВ

Дивитись